Home Kategorie Poruszające 20-latka skoczyła z okna. Wcześniej doszło do brutalnego ataku.

20-latka skoczyła z okna. Wcześniej doszło do brutalnego ataku.

20-latka skoczyła z okna. Wcześniej doszło do brutalnego ataku.

Nawet dożywocie grozi 26-latkowi, który usiłował brutalnie zamordować swoją 20-letnią partnerkę. Mężczyzna bił ją pięściami i butelką, a następnie chwycił za nóż. Zdesperowana ofiara wyskoczyła z okna na drugim piętrze.

Koszmar rozegrał się 11 listopada, ale dopiero we wtorek policja przekazała więcej informacji o tych zdarzeniach.

– „Skierowani na miejsce mundurowi od razu zatrzymali 26-latka. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynikało, iż mężczyzna po powrocie do mieszkania stał się agresywny i wszczął awanturę. Powodem zajścia miała być zazdrość” – relacjonował nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Pochodzący z Zimbabwe 26-latek wpadł w szał.

– „Początkowo zaczął uderzać 20-latkę pięściami oraz butelką po całym ciele. Następnie, gdy kobieta próbowała uciec, zamknął drzwi na klucz i zaczął grozić jej zabójstwem. W pewnym momencie chwycił za nóż i usiłował zadać cios” – poinformował w komunikacie policjant.

20-latka, która również pochodzi z afrykańskiego państwa, wyskoczyła z drugiego piętra, aby ratować życie. Na miejsce szybko przybyły służby ratunkowe.

– „Sprawca od razu został przewieziony do policyjnej celi. Po zebraniu dowodów w sprawie policjanci z 1. komisariatu doprowadzili 26-latka do Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ. Mężczyzna w trakcie przesłuchania usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej, uszkodzenia ciała oraz usiłowania zabójstwa” – dodał Kamil Gołębiowski.

Napastnik został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące. W związku z najcięższym z zarzutów grozi mu nawet dożywocie w więzieniu.

Koszmarna śmierć 21-latki. Ze śmieciarki „nagle rozległ się przeraźliwy krzyk”.

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz