Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski przewidział eksplozję w Przewodowie? Stanie się coś jeszcze.

Jasnowidz Jackowski przewidział eksplozję w Przewodowie? Stanie się coś jeszcze.

Jasnowidz Jackowski przewidział eksplozję w Przewodowie? Stanie się coś jeszcze.

Krzysztof Jackowski już nieraz w swoich wizjach mówił o wydarzeniach na wschodzie naszego kraju, które mogą wywołać panikę. Eskalacja miała nastąpił właśnie w okresie jesieni i zimy. Jasnowidz odniósł się do sytuacji w Przewodowie.

15 listopada Rosja przeprowadziła zmasowany atak rakietowy na Ukrainę. Tego samego dnia w Polsce doszło do ogromnej eksplozji, w której śmierć poniosły dwie osoby. Poinformowano, że w Przewodowie spadły zabłąkane rakiety.

Do dramatycznych wydarzeń odniósł się Krzysztof Jackowski. Już wcześniej przewidywał masowy atak rakietowy na Ukrainę. Według przepowiedni mają nastąpić jeszcze dwa podobne i po nich „ma się zacząć”. Jackowski mówił też o sytuacji w Przewodowie. Mówi, że to, co się stało przy granicy, nie oznacza, że Polska włączy się do wojny.

– „Słyszeliście o tym, co się zdarzyło w południowo-wschodniej części Polski? Wiele na to wskazuje, że były to pociski, ale nie ma sensu w to wnikać, zwłaszcza kiedy trwa narada rządu. Od wielu miesięcy mówię o południowo-wschodniej Polsce, gdzie ludzie będą opuszczać te tereny, ale konsekwentnie powtarzam, że w moich wizjach nie ma przeczucia, że w Polsce może wybuchnąć wojna” – mówił jasnowidz z Człuchowa podczas najnowszej transmisji.

Według Krzysztofa Jackowskiego to, co stało się w Przewodowie, to incydent i prowokacja. Jednak wspomniał o trzecim etapie swoich wizji, mówiąc, że „poczujemy powiew wojny na własnej skórze”, a także liczne konsekwencje. Jednak po wydarzeniach na wschodniej granicy ma przeczucie, że na razie nie będzie działo się nic specjalnego i nic poważnego z tego nie wyniknie.

– „Ja to odbieram jako trzeci etap bardzo konkretnej mojej wizji, która się dzieje już kilka lat” – skwitował jasnowidz Krzysztof Jackowski.

– „Mówiłem w swojej wizji o trzech poważnych nalotach i że po nich się zacznie. Dzisiejszy nalot na Ukrainę był poważnym nalotem. Mają być jeszcze dwa” – przypomniał jedną ze swoich przepowiedni.

Jackowski przeczuwa, że w Polsce może dojść do częściowego wprowadzenia jakiegoś stanu prewencyjnego. Mówił też o odcięciu szlaków do Ukrainy. Według niego Rosja zmienia taktykę, a w Polsce może dojść do braków podstawowych produktów czy leków.

Jasnowidz Jackowski zapowiada „historyczne chwile”. Dojdzie do nich na dniach.

Apple Music: do 3 miesięcy za darmo
Apple Music: do 3 miesięcy za darmo
0,00 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Bezpłatna trzymiesięczna subskrypcja Apple Music — rodzinna lub indywidualna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz