Home Kategorie Życie Szok w Głogowie. 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko.
6.81K

Szok w Głogowie. 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko.

Szok w Głogowie. 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko.

W Szpitalu Powiatowym w Głogowie 13-latka urodziła dziecko. Prawdopodobnie ojcem jest 19-letni chłopak. Prokuratura bada sprawę.

13-letnia dziewczynka urodziła 4 listopada w głogowskim Szpitalu Powiatowym.

– „Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Zgodnie z procedurami w takich przypadkach powiadomiono prokuraturę” – powiedziała portalowi glogow.naszemiasto.pl Ewa Todorov, rzeczniczka prasowa szpitala.

Jak dowiedział się portal, matka i dziecko czują się dobrze. To jedna z najmłodszych mam w Polsce. Młodsze od niej były tylko 12-latka, która w 2019 roku urodziła w Bielsku-Białej oraz 12-latka, która w 2016 urodziła w Kielcach.

– „Prowadzimy w tej sprawie postępowanie, jednak ze względu na dobro małoletniej nie mogę udzielić na jego temat żadnych szczegółowych informacji” – powiedziała Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. Nie chciała jednak zdradzić nic więcej.

Jak informuje tvregionalna.pl, ojcem dziecka najprawdopodobniej jest 19-letni chłopak 13-latki. Postępowanie prokuratury może więc dotyczyć współżycia seksualnego z osobą nieletnią, za co może grozić nawet 12 lat więzienia.

Prokuraturę powiadomiła też szkoła, do której chodzi dziewczynka.

– „Postąpiliśmy zgodnie z procedurami. Powiadomiliśmy policję i prokuraturę o prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa” – powiedziała portalowi miedziowe.pl dyrektorka szkoły.

Dodała, że 13-latka ma zapewnione nauczania indywidualne w domu.

Portal podaje też, że uczennica nie wzbudzała podejrzeń, że jest w ciąży. Nosiła szerokie ubrania, które maskowały brzuszek i do końca ciąży brała udział w zajęciach wychowania fizycznego.

Źródło: glogow.naszemiasto.pl

Rakiety spadły na Przewodów. Ustalono, kim są ofiary śmiertelne.

Pakiet zabiegów wyszczuplających
Pakiet zabiegów wyszczuplających
80,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet zabiegów na wybranych urządzeniach modelujących sylwetkę od 100 zł w FitDanceFun Beauty w Bydgoszcz

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz