Home Kategorie Życie Szok w Głogowie. 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko.
6.77K

Szok w Głogowie. 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko.

Szok w Głogowie. 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko.

W Szpitalu Powiatowym w Głogowie 13-latka urodziła dziecko. Prawdopodobnie ojcem jest 19-letni chłopak. Prokuratura bada sprawę.

13-letnia dziewczynka urodziła 4 listopada w głogowskim Szpitalu Powiatowym.

– „Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Zgodnie z procedurami w takich przypadkach powiadomiono prokuraturę” – powiedziała portalowi glogow.naszemiasto.pl Ewa Todorov, rzeczniczka prasowa szpitala.

Jak dowiedział się portal, matka i dziecko czują się dobrze. To jedna z najmłodszych mam w Polsce. Młodsze od niej były tylko 12-latka, która w 2019 roku urodziła w Bielsku-Białej oraz 12-latka, która w 2016 urodziła w Kielcach.

– „Prowadzimy w tej sprawie postępowanie, jednak ze względu na dobro małoletniej nie mogę udzielić na jego temat żadnych szczegółowych informacji” – powiedziała Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. Nie chciała jednak zdradzić nic więcej.

Jak informuje tvregionalna.pl, ojcem dziecka najprawdopodobniej jest 19-letni chłopak 13-latki. Postępowanie prokuratury może więc dotyczyć współżycia seksualnego z osobą nieletnią, za co może grozić nawet 12 lat więzienia.

Prokuraturę powiadomiła też szkoła, do której chodzi dziewczynka.

– „Postąpiliśmy zgodnie z procedurami. Powiadomiliśmy policję i prokuraturę o prawdopodobnym popełnieniu przestępstwa” – powiedziała portalowi miedziowe.pl dyrektorka szkoły.

Dodała, że 13-latka ma zapewnione nauczania indywidualne w domu.

Portal podaje też, że uczennica nie wzbudzała podejrzeń, że jest w ciąży. Nosiła szerokie ubrania, które maskowały brzuszek i do końca ciąży brała udział w zajęciach wychowania fizycznego.

Źródło: glogow.naszemiasto.pl

Rakiety spadły na Przewodów. Ustalono, kim są ofiary śmiertelne.

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz