Home Kategorie Życie Szokujące zdjęcia obiegły sieć. Oto, co dzieje się w Rosji.

Szokujące zdjęcia obiegły sieć. Oto, co dzieje się w Rosji.

Rosyjscy żołnierze nie wylewają za kołnierz. Pojawił się na to kolejny dowód. Grupa poborowych okazała się ogromnym problemem dla mieszkańców Kazania.

Rosja od dłuższego czasu ponosi porażki na froncie. Nie pomogła też niedawna mobilizacja. Sukcesy Ukraińców nie powinny jednak dziwić, kiedy popatrzymy na stan rosyjskiej armii. Przestarzały sprzęt, braki w wyposażeniu, a do tego problemy z alkoholem. Rosjanie mają słabość do wyskokowych trunków i pojawił się na to kolejny dowód.

Do mediów trafiły zdjęcia z Kazania. Mieszkańcy tego miasta zaczęli skarżyć się na grupę żołnierzy, którzy od kilku dni mocno dają się im we znaki. To poborowi, którzy unikają wojska.

Sześciu mężczyzn w mundurach od pięciu dni organizuje libacje alkoholowe. W ciągu dnia kręcą się po mieście i piją, a później śpią na klatkach schodowych.

– „Dzisiaj dwóch z nich spało na klatce, wyłamując drzwi. W ciągu dnia sześciu mężczyzn siedziało w stanie niepoczytalnym” – skarży się lokator jednego z bloków w Kazaniu.

W internecie pojawiły się zdjęcia, które pochodzą prawdopodobnie z monitoringu. Widzimy na nich grupę mężczyzn. Jednego podnoszą z ziemi koledzy, a inny śpi na ławce.

Sprawa została zgłoszona na policję. Funkcjonariusz miał potwierdzić, że mężczyźni powinni przebywać w wojsku w ramach mobilizacji. Unikają jednak służby i… są bezkarni.

– „Przyszedł dzielnicowy i powiedział, że przeprowadził z nimi rozmowę profilaktyczną, ale nie ma uprawnień do ich zatrzymania” – komentują wściekli mieszkańcy.

Strach na Kremlu po wybuchu w Polsce. „Tego Rosja się boi”.

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz