Home Kategorie Poruszające Opiekunowie przeganiali dzieci na trasie szybkiego ruchu. Szokujące nagranie.

Opiekunowie przeganiali dzieci na trasie szybkiego ruchu. Szokujące nagranie.

Opiekunowie przeganiali dzieci na trasie szybkiego ruchu. Szokujące nagranie.

Grupa dzieci była przeganiana przez opiekunów po drodze szybkiego ruchu. Wstrząsające sceny uchwycił jeden z kierowców. Nagranie trafiło do sieci i na policję.

Poboczem chorzowskiej DTŚ przebiegały dzieci. Szkolna wycieczka przeganiana była przez opiekunów. Szokujące obrazki uchwycił na kamerze samochodowej przejeżdżający tamtędy kierowca.

– „Wycieczka szkolna biegająca po drodze szybkiego ruchu pod opieką nauczycielek. 16.11.2022 około godziny 7:40 w Chorzowie” – przekazano na profilu „Bandyta z kamerką”.

Do wpisu dodano przerażające nagranie. Widzimy na nim, jak grupka dzieci biegnie wzdłuż chodnika tuż przy zjeździe z Alei Bojowników o Wolność i Demokrację na przystanek autobusowy Chorzów Racławicka.

W sieci zawrzało. Komentujący nie mogą uwierzyć w nieodpowiedzialność opiekunów. Tą trasą auta jeżdżą nawet powyżej 100 km/h.

„Fakt” poprosił o komentarz chorzowską policję. Służby otrzymały już zgłoszenie w tej sprawie.

– „Po otrzymaniu zgłoszenia komendant chorzowskiej policji wszczął postępowanie z art. 160 paragraf 1 Kodeksu karnego, czyli szeroko pojętego narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu” – przekazał Fakt.pl kom. Arkadiusz Bień z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Policja ustaliła, że kilka minut przed nagraniem doszło do kolizji autobusu szkolnego, którym podróżowały dzieci i opiekunowie. Gdy służby zjawiły się na miejsce, w autobusie zastano tylko kierowcę. Dlaczego opiekunowie zdecydowali się na tak nieodpowiedzialne zachowanie? To będzie wyjaśniane.

– „Motywy działania nie są znane. Osoby biorące udział w tym zdarzeniu zostały ustalone i będą przesłuchane” – dodał oficer chorzowskiej policji.

Źródło: Fakt

Szokujące zdjęcia obiegły sieć. Oto, co dzieje się w Rosji.

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz