Home Kategorie Poruszające Koszmarna tragedia. 2-latek umarł z głodu. Jego ciało leżało przy zwłokach ojca.

Koszmarna tragedia. 2-latek umarł z głodu. Jego ciało leżało przy zwłokach ojca.

Koszmarna tragedia. 2-latek umarł z głodu. Jego ciało leżało przy zwłokach ojca.

15 lutego 2022 roku patrol policji został wysłany do domu Davida Conde seniora. Z mężczyzną nie było kontaktu od tygodnia. Funkcjonariusze, gdy dotarli na miejsce, dokonali przerażającego odkrycia.

Po tym, jak policjanci weszli do mieszkania 59-letniego Davida Conde seniora i jego 2-letniego syna Davida Conde juniora, zastali przerażający widok. Ciało 2-latka leżało przy zwłokach ojca. Nigdzie nie było śladów walki. Na ciałach nie znaleziono też wyraźnego śladu tego, co doprowadziło do śmierci. Przez wiele miesięcy była to zagadka, której nie potrafiono rozwiązać. Dopiero 9 miesięcy po śmierci ojca i syna, udało się rozwikłać tajemnicę.

Biuro szeryfa hrabstwa Ontario poinformowało, że „dziecko zmarło z głodu, podczas gdy jego ojciec zmarł z przyczyn naturalnych”, zgodnie z dochodzeniem. Dokładne badania wykazały, że dorosły mężczyzna zmarł z powodu choroby układu krążenia.

Porucznik Dave Cirencione z biura szeryfa poinformował w trakcie konferencji prasowej, że sprawa była trudna dla wszystkich zaangażowanych w nią od samego początku.

– „Kiedy jako przyczynę śmierci wykluczyliśmy tlenek węgla, niestety wiedzieliśmy, że to prawdopodobna przyczyna. To bardzo, bardzo smutny przypadek” – podkreślił.

Ojciec i dziecko zostali odnalezieni po tym, jak zaniepokojeni krewni powiadomili policję. Od ponad tygodnia nie mieli znaku życia od nich. Biuro medycyny sądowej w ujawnionym właśnie raporcie wyjaśniło przyczyny śmierci. Poinformowano, że najpierw zmarł ojciec. Choć nie miał historii choroby, wskazującej na ryzyko zawału, lub innych dolegliwości, zabił go incydent kardiologiczny.

2-latek zmarł, bo będąc w mieszkaniu z martwym ojcem, nie był w stanie sam znaleźć pożywienia. Chłopiec przeszedł kilka operacji i dopiero niedawno nauczył się chodzić. Nie wiadomo, jak długo dziecko umierało z głodu. Wiadomo jednak, że ostatkiem sił maluch poszedł do pomieszczenia, gdzie były zwłoki jego taty. Ich ciała znaleziono razem w sypialni.

Źródło: medicotopics.com

Opiekunowie przeganiali dzieci na trasie szybkiego ruchu. Szokujące nagranie.

Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska
99,99 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na Zabieg na twarz w Jobre Anna Gładykowska

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz