Home Kategorie Ludzie Niepokojące doniesienia dotyczące Bruce’a Willisa. Z aktorem jest bardzo źle.

Niepokojące doniesienia dotyczące Bruce’a Willisa. Z aktorem jest bardzo źle.

Niepokojące doniesienia dotyczące Bruce’a Willisa. Z aktorem jest bardzo źle.

Bruce Willis to niekwestionowana gwiazda Hollywood. Niestety, w ostatnim czasie dochodzi do nas coraz więcej niepokojących informacji dotyczących stanu jego zdrowia.

Willis w ostatnich latach zawiódł oczekiwania swoich fanach. Aktor występował w mniej wymagających produkcjach, które często były słabo oceniane. Z czasem okazało się, że aktor musi przerwać swoją karierę przez stan zdrowia. U Bruce’a Willisa zdiagnozowano bowiem afazję. Przez problemy z pamięcią i artykulacją aktorowi ciężko skupić się na pracy, a choroba nie odpuszczała.

30 marca do fanów dotarła wstrząsająca informacja. Bruce Willis zakończył karierę. Powodem decyzji była oczywiście postępująca afazja.

Choroba objawia się m.in. zaburzeniami płynności mowy i rozumienia czy też problemem z wypowiadaniem słów. Niektórzy mają też problemy z pamięcią.

Na temat Bruce’a Willisa wypowiedział się jego przyjaciel, Sylvester Stallone. Niestety, przekazał dość niepokojącą informację. Stan chorego aktora nie ulega poprawie.

– „Bruce przechodzi przez bardzo, bardzo ciężki okres. Dlatego przebywa w odosobnieniu. Niemożność rozmawiania z nim mnie dosłownie zabija. To strasznie smutne” – powiedział Stallone w rozmowie z dziennikarzem „THR”.

Tragedia Maryli Rodowicz. To smutne, co spotkało ją na starość.

Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca dietetyczny z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz