Home Wideo Skandal z piłkarzami. Urządzili orgię. Nagranie trafiło do sieci.

Skandal z piłkarzami. Urządzili orgię. Nagranie trafiło do sieci.

Skandal z piłkarzami. Urządzili orgię. Nagranie trafiło do sieci.

Skandal obyczajowy z piłkarzami meksykańskiego Club America odbił się szerokim echem. Piłkarze urządzili sobie orgię, a nagranie trafiło do sieci.

Za kilka dni reprezentacja Polski zmierzy się na mistrzostwach świata z Meksykiem. Jakiś czas temu w meksykańskim futbolu doszło do ogromnego skandalu, a wszystko za sprawą piłkarzy Clubu America.

Roger Martinez, Nicolas Benedetti, Richard Sanchez i Leonardo Suarez w trakcie swojego czasu wolnego postanowili zorganizować imprezę, na którą zaprosili też prostytutki. Na ich nieszczęście, ktoś nagrał ich wybryki i wideo trafiło do internetu.

Stacja TV Notas dokładnie przeanalizowała nagranie i w trakcie specjalnego programu opisała, co się działo. Miało być taniec erotyczny, ale także seks. Na filmie widać trójkąt z udziałem Leonardo Suareza.

Klub wyciągnął konsekwencje wobec zawodników. Benedetti i Suarez już tam nie grają. Martinez i Sanchez nie zostali ukarani i cały czas reprezentują barwi Club America.

Żaden z zawodników nie zagra na nadchodzących mistrzostwach w Katarze. Sanchez i Martinez reprezentują barwy Paragwaju i Kolumbii, a te drużyny nie dostały się na turniej. Arentyńczyk Suarez z kolei nigdy nie grał w reprezentacji.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Gładkie ciało
Gładkie ciało
35,99 zł
60,00 zł
Oferta zakończona!
Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 35,99 zł w Beauty Face (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz