Home Kategorie Niesamowite Wróżka Aida ujawnia, co czeka nas w 2023 roku. Czy jest się czego bać?

Wróżka Aida ujawnia, co czeka nas w 2023 roku. Czy jest się czego bać?

Wróżka Aida ujawnia, co czeka nas w 2023 roku. Czy jest się czego bać?

Aida Kosojan-Przybysz cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Wiele osób śledzi jej aktywność. Aida dzieli się z Polakami wizjami dotyczącymi przyszłości oraz wieloma radami. Co według jasnowidzki czeka nas w przyszłym roku?

Fani Aidy doceniają ją za to, że nie stara się straszyć swoimi wizjami, a stara się dostrzegać pozytywy. Jasnowidzka dzieli się tez poradami, które pomagają wielu osobom w życiu codziennym. Ostatnio pojawiła się u Odety Moro w programie „Onet Rano”, gdzie podzieliła się swoimi przeczuciami dotyczącymi 2023 roku. Aida twierdzi, że przed nami „bardzo interesujący rok”.

– „Trójka na końcu roku we mnie budzi poczucie takie, że będziemy musieli bardzo mocno zadbać o ten wewnętrzny trójkąt mocy – dusza, rozum i ciało” – podkreśliła wróżka Aida, dodając, że każdy z nas powinien znaleźć w sobie sposób na to, „żeby tę harmonię w sobie obudzić, utrzymać lub zatrzymać”.

Aida Kosojan-Przybysz odniosła się też do kwestii ekonomicznych, które szczególnie zaprzątają uwagę Polaków w obecnych czasach.

– „Według mnie, jeżeli chodzi o pieniądze, to jeszcze giełda może nas zaskoczyć, mogą ceny nas zaskakiwać” – powiedziała.

Źródło: Onet Rano

Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą nową wizję. Obawia się szczególnie pewnego czasu.

12-etapowy zabieg
12-etapowy zabieg
99,99 zł
220,00 zł
Oferta zakończona!
12-etapowy zabieg ze śluzem ślimaka na twarz i okolice oczu za 99,99 zł zamiast 220 zł w Hialuron (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz