Home Kategorie Kuzyn zgwałcił niepełnosprawnego 8-latka. Wyrok? Najniższy z możliwych.

Kuzyn zgwałcił niepełnosprawnego 8-latka. Wyrok? Najniższy z możliwych.

Kuzyn zgwałcił niepełnosprawnego 8-latka. Wyrok? Najniższy z możliwych.

Nie mógł uciekać ani krzyczeć. Ośmiolatek został dwukrotnie zgwałcony przez członka własnej rodziny. Jednak nie to w tej sprawie jest najgorsze.

Sad okręgowy wymierzył sprawcy najniższy możliwy wyrok, od którego odwołała się prokuratura, uznając go za rażąco niski. Trudno się zresztą dziwić.

17-letni kuzyn, Michał G., wykorzystał go seksualnie dwa razy. Najpierw w łazience zmusił do seksu oralnego i analnego, a potem w swoim pokoju do seksu oralnego. Sprawa wyszła na jaw  w połowie 2021 gdy prokuraturę powiadomili nauczyciele dziecka.

W czerwcu 2022 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał kuzyna ofiary na najniższą możliwą karę trzech lat i miesiąc więzienia co zbiło z tropu prokuraturę jak i rodziców dziecka.

– „Oskarżony jest niebezpieczny, jego czyn perfidny i okrutny, a wyrok to nieporozumienie” – przekazał w wywiadzie dla wyborczej prokurator Michał Jopek z Piły.

Sąd uznał, że tylko napaść w łazience wypełnia definicję gwałtu, bo kuzyn użył przemocy. W przypadku napaści w pokoju nie było zaś przemocy i podstępu, nie był to więc gwałt, tylko doprowadzenie do czynności seksualnej. No cóż.

Prokurator zażądał zmiany wyroku w sprawie dwukrotnego zgwałcenia niepełnosprawnego 8-latka. Obecnie sprawa trafiła do sądu wyższej instancji. Jak się rozwinie? Przekonamy się.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Źródło:

 

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz