Home Kategorie Poruszające Piesi przeżyli prawdziwy koszmar. Wszystko nagrała kamera [WIDEO 18+].

Piesi przeżyli prawdziwy koszmar. Wszystko nagrała kamera [WIDEO 18+].

Piesi przeżyli prawdziwy koszmar. Wszystko nagrała kamera [WIDEO 18+].

Niebezpieczny wypadek miał miejsce w Puławach. Rozpędzona laweta wjechała w samochód osobowy, po czym uderzyła w pieszych. Pięc osób obecnie znajduje się w szpitalu.

Wypadek miał miejsce w piątek tuż po godzinie 16. Kierujący oplem 78-letni mieszkaniec Puław, jadąc ulicą Lubelską, chcąc skręcić w lewo w ulicę Norwida, nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Iveco, które nadjeżdżało właśnie z naprzeciwka.

– „W skutek zderzenia pojazdów, Iveco wypadło z drogi i uderzyło w dwoje pieszych oczekujących na zmianę sygnalizacji świetlnej. 39-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna, mieszkańcy powiatu krakowskiego, trafili do szpitala” – przekazała komisarz Ewa Rejn-Kozak z KPP w Puławach.

Ranny został też 52-latek z Puław znajdujący się przed przejściem dla pieszych, którego uderzył oderwany element pojazdu. Do szpitala trafił także 34-letni kierowca IVECO i jego 43-letnia pasażerka.

Na szczęście po przeprowadzeniu badań cztery osoby wypuszczono do domu. W szpitalu pozostała jedynie 39-letnia piesza. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policja na ten moment wyjaśnia okoliczności zdarzenia, a nagranie, które pojawiło się na mediach społecznościowych, prezentujemy poniżej.

Krzysztof Jackowski już wie. To wydarzy się zimą. Polakom opadną szczęki.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
103,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz