Home Kategorie Niesamowite Niemiecki jasnowidz straszy III wojną światową. „Pas śmierci od morza do morza”.

Niemiecki jasnowidz straszy III wojną światową. „Pas śmierci od morza do morza”.

Niemiecki jasnowidz straszy III wojną światową. „Pas śmierci od morza do morza”.

Alois Irlmaier jest autorem niezwykle szczegółowej przepowiedni dotyczącej wojny w XXI wieku. Możliwe, że spełni się ona w przyszłym roku.

Irlmaier był jednym z najsłynniejszych jasnowidzów w Europie. Jak podaje interia.pl, jego nadprzyrodzone moce objawiły się po I wojnie światowej, w której brał udział jako żołnierz. Później Alolis był już znanym jasnowidzem. Pomógł m.in. wielu ludziom odnaleźć ich bliskich, a także przepowiadał przyszłość.

Nie wszyscy wierzyli w jego umiejętności. Mężczyzna stanął nawet przed sądem pod zarzutem oszustwa. Szczegóły sprawy nie są jednak znane. Wiemy tylko, że Alois zdradził w rozmowie z sędzią poufne informacje dotyczące swojego życia prywatnego, po czym został oczyszczony z zarzutów i oficjalnie ogłoszono, że jest jasnowidzem.

Choć przeżył dwie wojny, miał podobno radosny charakter. Gdy przewidział datę własnej śmierci, stwierdził dobrodusznie, że wcale się jej nie obawia. Słowa, które wtedy wypowiedział, mogą jednak mrozić krew w żyłach:

– „Cieszę się, że wkrótce umrę, bo nie będę musiał uczestniczyć w tym, co widziałem” – wyznał mężczyzna.

Alois był pewny, że III wojna światowa będzie najbardziej krwawym konfliktem w historii. Nadejdzie zupełnie niespodziewanie po urodzajnym lecie i łagodnej zimie, w czasach pokoju. Ludzie stracą czujność. Wtedy też rozpocznie się nowa wojna – taka, w której wykorzystane będą nieznane dotąd narzędzia broni. Wojna ma wybuchnąć na Bliskim Wschodzie i szybko się rozprzestrzenić.

Na terenie Europy dojdzie do zabójstwa lidera politycznego. Francja, Włochy i Niemcy będą okupowane. Najstraszniejsza wizja Irlmaiera mówi jednak o katastrofie naturalnej. Samoloty mają zrzucić tajemniczy żółty pył pomiędzy Morzem Czarnym a Północnym:

– „Wówczas powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe – każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje. Śmierć spowodowana przez pył będzie wszechobecna, dużo ludzi umrze. Po siedemdziesięciu dwóch godzinach wszystko się skończy, ale powtarzam: nie wychodźcie z domu, palcie tylko świece i módlcie się. Tamtej nocy zginie więcej ludzi niż w dwóch pierwszych wojnach światowych” – zapowiadał jasnowidz.

Źródło: Interia

Wróżka Aida ujawnia, co czeka nas w 2023 roku. Czy jest się czego bać?

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
Oferta zakończona!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz