Home Kategorie Ludzie Ola Kwaśniewska zaskoczyła. Zdradziła małżeński sekret. Niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu.

Ola Kwaśniewska zaskoczyła. Zdradziła małżeński sekret. Niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu.

Ola Kwaśniewska zaskoczyła. Zdradziła małżeński sekret. Niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu. Niestety, musieli przy okazji mierzyć się z wieloma plotkami. Pojawiły się bowiem doniesienia, że para przechodzi kryzys i zbliża się do zakończenia relacji.

Ola i Kuba wzięli ślub 22 września 2012 roku. Wydarzenie było szeroko opisywane w mediach, a każda rocznica tej uroczystości też przypominana jest przez portale plotkarskie. Małżeństwo nie jest zbyt skore do udzielania wywiadów i mówienia o swoim życiu prywatnym. Dlatego też co jakiś czas pojawiają się plotki o rozstaniu.

Ola Kwaśniewska dość często musi mierzyć się z plotkami o rozstaniu. W jednym z wywiadów wspominała, że nawet wizyta w kancelarii dotycząca zwykłej porady wzbudza ogromne poruszenie. Media rozdmuchały temat i pisały wręcz o podpisaniu intercyzy.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają za nic plotki i wolą skupić się na sobie. Dbają o własne szczęście i sukcesywnie pielęgnują miłość. „Fakt” zapytał córkę Aleksandra Kwaśniewskiego jaki jest przepis na udane małżeństwo.

– „Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu, nie ma czego zbierać” – tłumaczyła żona Kuby Badacha.

– „Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem” – skwitowała Ola Kwaśniewska.

Źródło: Fakt

Dramat Patryka Vegi. Tak źle nie było nigdy.

Kurs online: Animator Czasu Wolnego
Kurs online: Animator Czasu Wolnego
69,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Animator Czasu Wolnego z certyfikatami za 69 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz