Home Kategorie Życie UWAGA! Nad Polskę nadciąga niż „Denis”. Szykuje się załamanie pogody.
11.48K

UWAGA! Nad Polskę nadciąga niż „Denis”. Szykuje się załamanie pogody.

UWAGA! Nad Polskę nadciąga niż „Denis”. Szykuje się załamanie pogody.

Nadchodzi załamanie pogody w części kraju – wynika z najnowszych prognoz. Niż Denis, który obecnie sprawia problemy na południu Europy, wkrótce przemieści się w stronę Polski.

Pogoda w najbliższym czasie przyniesie dużo niespodzianek. Długoterminowa prognoza synoptyków IMGW wskazuje, że obecny tydzień stać będzie pod znakiem jesiennej aury. Nie zabraknie jednak również zimowych akcentów.

Wtorek to kolejny pochmurny dzień. Większe przejaśnienia i rozpogodzenia pojawiają się lokalnie na południu Polski. Na północnym-wschodzie, wschodzie i południowych krańcach prognozuje się opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Lokalnie może występować marznący deszcz powodujący gołoledź.

Noc z 22 i 23 listopada będzie nieco cieplejsza od minionej, ale nadal należy spodziewać się ujemnej temperatury. Na Suwalszczyźnie, gdzie rozpogodzeń spodziewamy się najwięcej, temperatura spadnie do -7 stopni. Najcieplej będzie na zachodzie. Tam przewiduje się 1 stopnień na plusie.

Tymczasem na południu Europy dominuje niż Denis. Podczas najbliższej nocy strefa intensywnych opadów śniegu znad Włoch i Morza Adriatyckiego będzie przemieszczać się nad Bałkany. W środę wieczorem sypać zacznie w Ukrainie.

Portal meteorologiczny Fani Pogody przewiduje, że w nocy z 23 na 24 listopada w Polskę uderzy silna śnieżyca. Jak widzimy na mapach pogodowych aplikacji Ventusky, opady śniegu obejmą Lubelszczyznę, Podkarpacie, województwo świętokrzyskie oraz Małopolskę. O poranku biało zrobi się również w Łódzkiem i na Mazowszu.

Źródło: PAP

Nadchodzi duża zmiana pogody. Temperatury w Polsce zaskoczą.

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz