Home Kategorie Życie Szok! Wiesław z programu „Nasz nowy dom” ujawnił prawdę o kosztach remontu.

Szok! Wiesław z programu „Nasz nowy dom” ujawnił prawdę o kosztach remontu.

Szok! Wiesław z programu „Nasz nowy dom” ujawnił prawdę o kosztach remontu.

„Nasz nowy dom” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ekipa programu pomogła już wielu potrzebującym rodzinom. Kierownik budowy Wiesław Nowobilski ujawnił zakulisowe sekrety i zdradził koszty remontów.

Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” odmieniają życie wielu potrzebujących w Polsce. Niestety, coraz wyższa inflacja i wszechobecna drożyzna, wpłynęła również na nich.

– „Niestety, jest drogo, co nas bardzo martwi. Przez to możemy mniej rzeczy zrobić. Mamy wcześniej ustalone kwoty, które są przeznaczone na transze. Musimy się tego trzymać. Mamy jednak bardzo kreatywnych architektów, którzy sobie świetnie z tym radzą. Trzeba zamieniać projekty, bo wielu rzeczy w sklepach nie ma i trzeba na nie czekać” – mówiła jakiś czas temu prowadząca program Katarzyna Dowbor w rozmowie z Plotkiem.

Wiesław Nowobilski, który od lat jest kierownikiem budowy w programie przyznał ostatnio, że rosnąca inflacja mocno wpłynęła na budżet. Koszty remontów są ogromne i wciąż rosną.

– „To są duże pieniądze, tym bardziej, że teraz koszty materiałów idą bardzo do góry. Każdy odcinek, który jest nowy, to są większe koszty. Wszystko wynika z cen materiałów” – ujawnił pan Wiesław w rozmowie z JastrzabPost.

Nowobilski ujawnił, że pomimo ograniczonego budżetu nikt im nie narzuca, jakie materiały mają kupować. Pan Wiesław przy ich wyborze kieruje się stosunkiem ceny do jakości.

– „Używamy tych materiałów, których naprawdę potrzebujemy. Nie ma ograniczeń, nikt nas nie ogranicza. Marmury to już przesada, ale stosujemy takie podstawowe rzeczy, które są w normalnych domach” – tłumaczy pan Wiesław w wywiadzie.

Źródło: Plotek, Jastrząb Post

Ola Kwaśniewska zaskoczyła. Zdradziła małżeński sekret. Niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu.

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
Oferta zakończona!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz