Home Kategorie Poruszające Zaginęła 12-letnia dziewczynka. „Została zbiorowo zgwałcona”.

Zaginęła 12-letnia dziewczynka. „Została zbiorowo zgwałcona”.

Zaginęła 12-letnia dziewczynka. „Została zbiorowo zgwałcona”.

Francuska Żandarmeria Narodowa poszukuje 12-letniej Lylou Clement, która zaginęła 1,5 miesiąca temu i do tej pory brak z nią kontaktu. Dziecko 2 lata wcześniej miało zostać zbiorowo zgwałcone.

12-letnia Lylou Clement zaginęła 10 października w Genay na wschodzie Francji. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak informuje policja, dziewczynka ma czarne włosy do ramion, piegi i zielone oczy. Dnia w którym zaginęła, była ubrana w niebieski top i czarne spodnie do joggingu.

– „Kiedy wróciłam z pracy do domu, już jej nie było – powiedziała stacji telewizyjnej France 3 matka dziewczynki Gaëlle Varlot Escobar. – Zniknęły jej klucze. Pomóżcie ją odnaleźć, bo jestem pewna, że jest w niebezpieczeństwie” – dodała zrozpaczona mama.

Kobieta powiedziała też, że jej córka została zbiorowo zgwałcona w wieku 10 lat. Pod koniec września dziewczynka została skonfrontowana z dwoma podejrzanymi o napaść i mocno to przeżyła. Tuż przed zniknięciem 12-latka wysłała SMS-a o treści „Mamo, jestem smutna”. Od tamtego momentu nie odezwała się, a jej telefon został w domu.

Źródło: France 3

Smutne wieści. Nie żyje popularna aktorka. Miała zaledwie 47 lat.

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
71,99 zł
89,99 zł
Oferta zakończona!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz