Home Kategorie Poruszające Zaginęła 12-letnia dziewczynka. „Została zbiorowo zgwałcona”.

Zaginęła 12-letnia dziewczynka. „Została zbiorowo zgwałcona”.

Zaginęła 12-letnia dziewczynka. „Została zbiorowo zgwałcona”.

Francuska Żandarmeria Narodowa poszukuje 12-letniej Lylou Clement, która zaginęła 1,5 miesiąca temu i do tej pory brak z nią kontaktu. Dziecko 2 lata wcześniej miało zostać zbiorowo zgwałcone.

12-letnia Lylou Clement zaginęła 10 października w Genay na wschodzie Francji. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak informuje policja, dziewczynka ma czarne włosy do ramion, piegi i zielone oczy. Dnia w którym zaginęła, była ubrana w niebieski top i czarne spodnie do joggingu.

– „Kiedy wróciłam z pracy do domu, już jej nie było – powiedziała stacji telewizyjnej France 3 matka dziewczynki Gaëlle Varlot Escobar. – Zniknęły jej klucze. Pomóżcie ją odnaleźć, bo jestem pewna, że jest w niebezpieczeństwie” – dodała zrozpaczona mama.

Kobieta powiedziała też, że jej córka została zbiorowo zgwałcona w wieku 10 lat. Pod koniec września dziewczynka została skonfrontowana z dwoma podejrzanymi o napaść i mocno to przeżyła. Tuż przed zniknięciem 12-latka wysłała SMS-a o treści „Mamo, jestem smutna”. Od tamtego momentu nie odezwała się, a jej telefon został w domu.

Źródło: France 3

Smutne wieści. Nie żyje popularna aktorka. Miała zaledwie 47 lat.

Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
89,00 zł
399,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online Pracownik działu kadr i płac z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz