Home Kategorie Ludzie Doda na rajskich wakacjach. Jest z nią nowy chłopak. Kto to?

Doda na rajskich wakacjach. Jest z nią nowy chłopak. Kto to?

Doda na rajskich wakacjach. Jest z nią nowy chłopak. Kto to?

Doda przeżywa piękny okres w swoim życiu. Piosenkarka jest w szczęśliwym związku. Ona i jej partner Dariusz Pachut właśnie spędzają wspólne rajskie wakacje.

Doda przez długi okres szukała nowej miłości. Wokalistka była tak zdeterminowana, że partnera szukała nawet w reality show „Doda. 12 kroków do miłości”.

Ostatecznie nie wybrała żadnego z kandydatów, ale szybko okazało się, że nie jest samotna. Wyszło na jaw, że artystka ma nowego chłopaka. Dzisiaj już wiemy, że jest to Dariusz Pachut.

Para bierze z życia garściami. Niedawno Rabczewska i Pachut byli w Manchesterze, gdzie poszli na koncert Backstreet Boys. Jak się okazuje, był to tylko przedsmak prawdziwego urlopu.

Doda na Instagramie pochwaliła się rajskimi wakacjami. Na razie nie wiadomo, gdzie dokładnie przebywa ze swoim chłopakiem, ale jej relacje ukazują egzotyczne miejsca. Jest piękna pogoda, palmy i drinki.

Piosenkarka zaczęła publikować pierwsze zdjęcia w bikini, a to pewnie dopiero początek. Na odpoczynek jednak w pełni zasłużyła, bo w ostatnich miesiącach była mocno zapracowana.

Kim jest nowy partner Dody? Dariusz Pachut w przeszłości związany był z Dorotą Gardias, ale rozstał się z nią w marcu obecnego roku. Jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem i sportowcem.

Pachut ma w dorobku tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jest instruktorem strzelania, uwielbia wspinaczki górskie, kajakarstwo, nurkowanie, czy skoki ze spadochronem.

Ola Kwaśniewska zaskoczyła. Zdradziła małżeński sekret. Niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu.

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
98,40 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz