Home Kategorie Poruszające Koszmarna śmierć 24-latki przy pracy. „Maszyna nagle automatycznie się włączyła”.

Koszmarna śmierć 24-latki przy pracy. „Maszyna nagle automatycznie się włączyła”.

Tragedia w fabryce w Brazylii. 24-letnia Rafaela Alves dos Santos zginęła przez maszynę do krojenia ziemniaków na frytki. Policja prowadzi śledztwo.

Do tragedii doszło 17 listopada. W fabryce w Perdizes na południowym-wschodzie Brazylii zdarzył się wypadek. Jak podaje mirror.co.uk, powołując się na policję, Rafaela Alves dos Santos oddzielała ziemniaki od obierek. Miały one zostać zamienione na mrożone frytki.

Młoda kobieta w pewnym momencie upadła na taśmę urządzenia służącego do krojenia ziemniaków. 24-latka straciła przytomność, prawdopodobnie po uderzeniu w głowę. Jak relacjonował jej współpracownik, wcześniej wyłączona „maszyna nagle automatycznie się włączyła, niosąc Rafaelę z dużą prędkością w stronę rozdrabniacza”. 24-latka miała zostać zmiażdżona.

Pracownicy nie są w stanie wyjaśnić, dlaczego krajalnica automatycznie włączyła się. Firma Bem Brasil Alimentos, która zatrudniała 24-latkę, za pośrednictwem firmy zewnętrznej wyraziła ubolewanie z powodu tragedii i poinformowała o wszczęciu dochodzenia w tej sprawie.

Rafaela miała zostać pielęgniarką. W maju zdecydowała się przenieść do Perdizes ze swoją starszą siostrą i dwoma kuzynami w poszukiwaniu lepszego życia. Praca w fabryce miała jej pomóc „stanąć na nogi”.

Jej matka Carla Cristina Dias Alves tak wspominała ukochaną córkę:

– „Szukała swojej przyszłości i podążała za marzeniami, aby móc pracować w swojej profesji i opiekować się mną.”

– „Każdego ranka wysyłała mi SMS-a: „Dzień dobry, kochana”. Dzisiaj nie dostałam od niej wiadomości” – relacjonowała zrozpaczona kobieta.

Dodała również, że o śmierci córki dowiedziała się z lokalnych mediów, a nie od Bem Brasil Alimentos czy firmy, przez którą 24-latka została zatrudniona. Rafaela została pochowana w swoim rodzinnym mieście 19 listopada. Trwa śledztwo w sprawie jej śmierci.

Tragedia na polowaniu. Nie żyje 11-letni chłopiec.

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz