Home Kategorie Życie Ksiądz uprawiał seks w trójkącie na ołtarzu. Wszystko nagrywała kamera.
2.24K

Ksiądz uprawiał seks w trójkącie na ołtarzu. Wszystko nagrywała kamera.

To jeden z najgłośniejszych skandali w Kościele ostatnich lat. Katolicki ksiądz uprawiał seks na ołtarzu z dwiema kobietami, a wszystko nagrywał. Po 2 latach od incydentu w sprawie nastąpił przełom. Duchowny przyznał się do winy.

Sytuacja ujrzała światło dzienne 30 września 2020 roku. W kościele św. Piotra i Pawła w Pearl River doszło do gorszącego incydentu. 37-letni ksiądz Travis Clark uprawiał seks na ołtarzu wraz z dwiema dominami. Schadzkę odkrył przechodzień, który zauważył w kościele włączone światła.

To, co zobaczył przez okno było szokujące. Świadek zobaczył półnagiego duchownego i dwie kobiety na wysokich obcasach ubrane w gorsety. Cała trójka uprawiała seks na ołtarzu i wszystko filmowali. Na miejscu znaleziono zabawki erotyczne, urządzenia nagrywające i oświetlenie sceniczne.

Wszystko szybko zgłoszono na policję. Duchowny i kobiety zostali aresztowani za nieprzyzwoite zachowanie w miejscu publicznym. 30-letnia Melissa Cheng i 43-letnia Mindy Dixon przyznały się w lipcu do popełnienia zarzucanych czynów i usłyszały wyroki w zawieszeniu.

Ksiądz Travis Clark został usunięty z Kościoła. Jak podają media, właśnie doszło do przełomu, bo po 2 latach od zdarzenia duchowny przyznał się do winy.

Travis Clark usłyszał wyrok 3 lat w zwieszeniu. Został też ukarany grzywną w wysokości 1000 dolarów. Adwokat 39-latka powiedział, że były ksiądz zapłacił już 8000 dolarów odszkodowania Archidiecezji Nowego Orleanu po tym, jak ołtarz, na którym uprawiał seks, został uznany za zbezczeszczony. Nakazano go spalić i wymienić na nowy.

Ksiądz zapytał dzieci, kto pójdzie do piekła. Po tej odpowiedzi film stał się hitem.

eKurs: Asystent os. niepełnosprawnej
eKurs: Asystent os. niepełnosprawnej
99,00 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Asystent osoby niepełnosprawnej z MEN i dyplomem za 99 zł z Centrum Rozwoju Personalnego (zamiast 200 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz