Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Jackowski już to wie. Wstrząsająca wizja na 2023 rok.

Jasnowidz Jackowski już to wie. Wstrząsająca wizja na 2023 rok.

Jasnowidz Jackowski już to wie. Wstrząsająca wizja na 2023 rok.

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnymi wizjami. Tym razem zdradził, co może nas czekać już w 2023 roku. Mowa tutaj o działaniach rządu, które mogą rozwścieczyć miliony osób.

Jasnowidz Jackowski określił 2023 rokiem „bez pieszczenia”. Według niego nadchodzący czas będzie „preludium” do tego, co nastanie. Jackowski nie ma dobrych wieści dla Polaków. Finansowo możemy mocno się pogrążyć, a społeczeństwo będzie zmagać się z dużym bezrobociem. Jasnowidz przepowiada, że świadczenia socjalne i wypłacalność instytucji staną pod znakiem zapytania.

– „Socjal… mocno mi się to skojarzyło… w 2023 roku zauważymy, że rząd nasz, ktokolwiek będzie rządził, […] zacznie wymierać socjal jakikolwiek. Z jednej strony będzie się nam mówiło, że to zelżeje, ponieważ też nie będą od nas wymagane płatności, które teraz są obowiązkowe jak choćby ZUS. Jakiś straszny bałagan mi się kojarzy. To wygląda na kompletne rozregulowanie jakiegoś porządku, który jest” – przeczuwa jasnowidz z Człuchowa.

To jednak nie wszystko. Jackowski miał też odczucie, że politycy mogą nam odbierać pewne rzeczy, zamiast dawać. Tłumaczyć to będą trudną sytuacją.

– „2023 rok będzie pierwszym rokiem, w którym wszystko, co politycy nam dali, lub co nam prowizorycznie dają, zacznie być odbierane w imię trudnej sytuacji, komplikującej się sytuacji coraz bardziej i w imię kryzysu z tego wynikającego. Ten kryzys nie tylko w Polsce ujawnia się coraz bardziej i czas sobie zadać pytanie, czy on nie jest głównym nurtem zdarzeń, które mamy tutaj wokół siebie” – analizował Jackowski.

Według jasnowidza kryzys „obniża spojrzenie na nasze potrzeby”. 2023 ma być brutalny pod tym względem. Poczujemy konsekwencje kontrolowanej zapaści. Jackowski przepowiada, że lęk przed tym, co się stanie, będzie mieć pewien cel.

– „Cel tego lęku będzie taki, że odważniej pewne decyzje będą wprowadzane, decyzje, na które w normalnej sytuacji na pewno byśmy się nie godzili. Też da to uzasadnienie na przyszłość, żeby sytuacja ekonomiczna się pogarszała, żeby było na co zganiać. […] Państwa słabsze stoją w obliczu bankructwa i trzeba coś z tym robić albo one rzeczywiście zaczną bankrutować. […] Nie wiem, czego to się tyczy, może nie Polski, ale w niektórych państwach ludzie będą suszyć mięso, żeby przetrwać… suszone mięso” – przekazał jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz Jackowski przeczuwa również, że w kwietniu 2023 roku mogą wystąpić trudności w bankach. Mogą pojawić się problemy z płynnością czy upadłościami. Oprócz tego w kwietniu z pracy mogą być zwalniane „duże ilości ludzi” i może grozić nam potężne bezrobocie. Rząd może nie dać już rady tego naprawić.

Jasnowidzka Aida z ważnym apelem do Polaków. Nie ma już żadnych wątpliwości.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz