Home Kategorie Życie Dopłata do gazu? Tak, ale będą kryteria dochodowe.

Dopłata do gazu? Tak, ale będą kryteria dochodowe.

Dopłata do gazu? Tak, ale będą kryteria dochodowe.

– „Jesteśmy w trakcie dyskusji. Chcemy dla wszystkich mieszkańców zamrozić ceny gazu na poziomie podobnym do tego w tym roku. Rzeczywiście pojawiają się głosy, żeby zastosować kryterium dochodowe” –

To właśnie powiedział premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej. Premier dodał, że decyzja w tej sprawie ma zapaść w ciągu kilku dni. No cóż.

Według wcześniejszych zapowiedzi, już we wtorek rząd miał przyjąć projekt regulujący ceny gazu. Projekt wymaga jednak dopracowania.

– „Jeśli chodzi o gaz, to jesteśmy w trakcie dyskusji. Wczoraj była bardzo pogłębiona i dobra dyskusja na Radzie Ministrów na ten temat. Chcemy dla wszystkich mieszkańców zamrozić ten gaz na poziomie podobnym do tego, który był w tym roku. Aczkolwiek rzeczywiście pojawiają się takie głosy, żeby zastosować kryterium dochodowe” – stwierdził Morawiecki.

– „Kryterium dochodowe stosowane jest w szeregu programów, nie wiąże się z biurokracją, a przy tym jest sprawiedliwe. Prawdopodobnie zdecydujemy się na kryterium dochodowe i decyzja zostanie podjęta w ciągu kilku dni” – dodał Morawiecki.

Nadchodzą kontrole w polskich domach. Sprawdź, jak uniknąć kary!

Źródło: RMF24.pl

 

Różnorodne masaże do wyboru
Różnorodne masaże do wyboru
103,20 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż twarzy, szyi i ramion lub leczniczy kręgosłupa za 99 zł i więcej w gabinecie Body Balance w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz