Home Kategorie Życie Nowe mandaty pozbawiają ludzi oszczędności życia. Nowy rekordzista: 8600 PLN mandatu podczas jednej kontroli.

Nowe mandaty pozbawiają ludzi oszczędności życia. Nowy rekordzista: 8600 PLN mandatu podczas jednej kontroli.

Nowe mandaty pozbawiają ludzi oszczędności życia. Nowy rekordzista: 8600 PLN mandatu podczas jednej kontroli.

Kontrola drogowa w jednej z podwrocławskich miejscowości zakończyła się dla kierującego Citroenem wnioskiem do sądu oraz czterema mandatami na kwotę 8600 PLN. No cóż.

Interwencja o której mowa zaczęła się od przekroczenia prędkości i ucieczki kierującego citroenem w celu uniknięcia kontroli. Brak uprawnień do kierowania pojazdami to wisienka na torcie.

Wydział Ruchu Drogowego i Policja prowadzili kontrolę w jednej z podwrocławskich miejscowości. Ich uwagę zwrócił pojazd marki Citroen, którego kierujący za nic miał obowiązujące w tym miejscu ograniczenie prędkości do 40 km/h. 32-latek pędził przez wioskę 70 km/h.

Na widok policji, zaczął uciekać. Szybko jednak go zatrzymano. Dlaczego uciekał? Bo nie miał prawa jazdy.

32-latek otrzymał jeszcze 4 mandaty karne na łączna kwotę 8600 zł. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej 5000 zł oraz 15 pkt karnych, za kierowanie pojazdem niesprawnym technicznie 3000 zł, za przekroczenie prędkości o 30 km/h 400 zł oraz 7 pkt. karnych, a za niesygnalizowanie manewru skrętu 200 zł oraz 4 pkt. karnych. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny citroena. A to nie koniec jego kłopotów. Czeka go sprawa w sądzie.

Nadchodzą kontrole w polskich domach. Sprawdź, jak uniknąć kary!

Źródło: wroclawskiportal.pl

 

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz