Home Wideo Na rozprawie doszło do skandalu. Sędzia w majtkach i z papierosem [WIDEO 18+]

Na rozprawie doszło do skandalu. Sędzia w majtkach i z papierosem [WIDEO 18+]

Na rozprawie doszło do skandalu. Sędzia w majtkach i z papierosem [WIDEO 18+]

Sędzia z Kolumbii została zawieszona po tym, jak przyłapano ją leżącą na łóżku w bieliźnie i z papierosem w ręku podczas rozprawy, która była prowadzona na platformie Zoom.

Krążące w mediach społecznościowych wideo ma przedstawiać 34-letnią sędzię Vivian Polania z Kolumbii podczas wirtualnej sądowej debaty. Co ciekawe, kobieta już dostała wcześniej upomnienia. Dlaczego? Ponieważ wrzucała półnagie zdjęcia na swój profil na Instagramie.

Ona jednak miała to w poważaniu. Mówiła że jest „kobietą bez stanika o otwartym umyśle”.

To co się jednak stało na rozprawie, najpewniej było nieświadome.

Podczas rozprawy każdy z jej uczestników mógł zobaczyć półnagą Kolumbijkę palącą papierosy w swoim łóżku. A czego dotyczyło posiedzenie? Wypuszczenia za kaucją mężczyzny związanego z atakiem terrorystycznym przy wykorzystaniu samochodu-pułapki.

– „Gdy nagranie z rozprawy przedostało się do sieci, kobieta została zawieszona na trzy miesiące. Sądowa Komisja Dyscyplinarna w Norte de Santander orzekła we wtorek, że sędzia Polania naruszyła wiele przepisów administracyjnych” – podał hiszpański serwis informacyjny Infobae.

Jak napisano w orzeczeniu, była ona w żałosnym stanie, wyglądała jakby ledwo wstała a jej głos wskazywał wyraźnie na to, że nie była do końca trzeźwa. Dopiero kiedy adwokat zwrócił jej uwagę na to, że jej kamera jest włączona, wyłączyła ją.

– „Taka sytuacja nie jest zgodna z troską, szacunkiem i rozwagą, z jaką sędzia republiki musi wymierzać sprawiedliwość, co oznacza wyraźny brak szacunku ze strony urzędnika” – napisał „The New York Post”.

Zresztą, najlepiej sytuację przedstawia filmik umieszczony poniżej:

Nie żyje wybitny polski aktor. Znacie go z wielu, niezapomnianych ról [WIDEO]

Źródło: Twitter, Polsatnews.pl

 

 

 

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz