Home Kategorie News PILNE! Wystosowano ważny apel do Białorusinów. Jeżeli Białoruś go nie posłucha, to dojdzie do tragedii [WIDEO]

PILNE! Wystosowano ważny apel do Białorusinów. Jeżeli Białoruś go nie posłucha, to dojdzie do tragedii [WIDEO]

PILNE! Wystosowano ważny apel do Białorusinów. Jeżeli Białoruś go nie posłucha, to dojdzie do tragedii [WIDEO]

Lektor na zamieszczonym w sieci nagraniu mówi o tym, że Rosja szantażuje cały świat groźbą wykorzystania technologii jądrowych i nie szanuje życia zarówno Białorusinów jak i Ukraińców.

– „Zastraszanie, terror, operacje pod fałszywą flagą. Wszystko to w jednym celu – za wszelką cenę wciągnąć Białoruś w wojnę z Ukrainą. Krwią i nienawiścią rozdzielić nasze narody. Lecz czy ta napastnicza wojna potrzebna jest samej Białorusi? Oczywiście, że nie” – stwierdzono w udostępnionym przez Ukraińców materiale.

Przedstawiciele Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy mówią wyraźnie o tym, że rosyjskie służby specjalne, szykują prowokację na terytorium Białorusi. Powód jest dość oczywisty. Chcą wciągnąć Białoruś w wojnę z Ukrainą.

Ukraińskie wojsko wystosowało prośbę o to  żeby Białorusini w przypadku jakichkolwiek decyzji o ataku żądali od kierownictwa przestrzegania art. 18 Konstytucji Republiki Białoruś, która mówi o tym, że Białorusini nie zaatakują innego kraju ze swojego terenu.

Ukraińcy wojskowi zwracają również uwagę na to, żeby Białorusini uważnie przyglądali się wszelkim dziwnym pojazdom, osobom, zdarzeniom etc.

– „Ukraina nie uważa, że wasz kraj, a zwłaszcza wasz naród, to wrogowie… Nie zaatakujemy i nie planujemy prowadzić żadnych agresywnych działań na terenie Republiki Białoruś. Takie jest oficjalne stanowisko Ukrainy. Dziś wiele zależy od każdej osoby. Liczymy na Waszą czujność i zrozumienie sytuacji” – stwierdzono w materiale.

Nie żyje wybitny polski aktor. Znacie go z wielu, niezapomnianych ról [WIDEO]

Źródło: o2.pl

 

Okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne
19,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz