Home Kategorie Ludzie Rodzina zrozpaczona nie kryje żalu. Skandal na pogrzebie słynnego polskiego artysty.

Rodzina zrozpaczona nie kryje żalu. Skandal na pogrzebie słynnego polskiego artysty.

Rodzina zrozpaczona nie kryje żalu. Skandal na pogrzebie słynnego polskiego artysty.

W minioną środę 23 listopada odbył się pogrzeb Jerzego Połomskiego. Spoczął na Powązkach obok swojej ukochanej siostry, Jadwigi. Na pogrzebie pojawiła się jego bratanica z córką.

Jak je potraktowano na pogrzebie? Niestety nie najlepiej. Kobiety wyraźnie nie kryją rozgoryczenia z powodu wydarzeń, które miały miejsce. Biorąc pod uwagę co się stało, trudno się dziwić.

„Super Express” na pogrzebie muzyka dotarł do jego bratanicy, pani Małgorzaty (córka nieżyjącego od 3 lat brata Jerzego Połomskiego) oraz jej córki Katarzyny, kobiety były bardzo ważną częścią życia tego wybitnego artysty.

– „Kiedy odwiedzał grób rodziców w rodzinnym Radomiu, zawsze gościł w domu mojej babci, czyli swojej bratowej, zwykle towarzyszyła mu ciocia Jadwiga. Czasem razem śpiewaliśmy czy graliśmy na pianinie. Potem gdy nie mógł już jeździć autem, a stan zdrowia babci się stale pogarszał, kontakty były częściej telefoniczne” – mówiła pani Katarzyna.

– „Przez ostatnie cztery lata nasze kontakty uległy pogorszeniu. Wujek nie odbierał telefonów, odmawiał pomocy, nie można było się do niego dobić. O istnieniu pani menedżer w ogóle nie wiedziałyśmy” – stwierdził „SE”.

– „Ciężko się uczestniczy w pogrzebie, na którym obcy ludzie odbierają kondolencje. Byłyśmy całkowicie odsunięte od organizacji tego pogrzebu, nie miałyśmy nic do powiedzenia. Chciałabym wiedzieć, że był w szpitalu, jaka była jego ostatnia wola, ale prawnie było to niemożliwe, bo pani menedżer miała wszystkie upoważnienia” – stwierdziła pani Katarzyna ze smutkiem.

– „Jako rodzina byliśmy biernymi obserwatorami podczas uroczystości. To było bardzo nie w porządku. Najbardziej przykrym momentem było wręczanie dyplomów od delegacji prezydenckiej, kancelarii rady ministrów pani Violetcie Lewandowskiej. Doradca prezydenta składał kondolencje obcej kobiecie, menedżerce, osobie pozostającej w stosunku pracy ze zmarłym, podczas gdy rodzina zmarłego siedziała tuż za nią. Pominęli rodzinę, tak jak byśmy w ogóle nie istnieli” – wyznała z kolei bratanica Płońskiego.

Nie żyje wybitny polski aktor. Znacie go z wielu, niezapomnianych ról [WIDEO]

Źródło:02.pl

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
199,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny brwi metodą microblading za 199,99 zł w SkinDerm w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz