Home Kategorie Poruszające Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono zwłoki 32-letniego mężczyzny.

Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono zwłoki 32-letniego mężczyzny.

Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono zwłoki 32-letniego mężczyzny.

W Jeziorze Ełckim na Mazurach odnaleziono w piątek zwłoki 32-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono dzień wcześniej po zauważeniu pustego pontonu na wodzie.

Poszukiwania mężczyzny prowadzono na jeziorze już od czwartku. Rozpoczęto je po tym, jak na wodzie zauważono dryfujący ponton, najprawdopodobniej należący do 32-latka z Ełku.

Zaginiony nie był widziany przez bliskich od wtorku i od tego momentu również nie nawiązał z nimi kontaktu. Pierwszego dnia poszukiwania trzeba było przerwać przez pogodę. Od rana zostały jednak wznowione.

– „W piątek strażacy z Giżycka za pomocą sonaru namierzyli obiekt pod wodą. Po południu nurkowie odnaleźli i wydobyli na powierzchnię ciało mężczyzny. Potwierdzono, że to zaginiony 32-latek” – poinformowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Jak przekazała, ciało zabezpieczono do sekcji zwłok, która ma ustalić przyczynę zgonu. Okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Źródło: PAP

Eksplozja przed centrum handlowym we Wrocławiu. Bomba w samochodzie na ukraińskich rejestracjach.

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz