Home Kategorie Ludzie Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Aktorka otrzymała propozycję.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Aktorka otrzymała propozycję.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi „Dzień Dobry TVN”? Aktorka otrzymała propozycję.

Barbara Kurdej-Szatan zamiast Małgorzaty Rozenek-Majdan w „DDTVN”? Aktorka nie ukrywa, że stacja złożyła jej propozycję prowadzenia śniadaniowego programu. Czy zobaczymy ją na ekranie?

Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko aktorka. Sprawdziła się już jako konferansjerka i prowadząca takich programów, jak „The Voice of Poland” czy „Dance Dance Dance”. Kurdej-Szatan rozstała się z TVP po kontrowersyjnej wypowiedzi o Straży Granicznej, ale nie narzeka na brak zawodowych propozycji. Media obiegły plotki, że 37-latka będzie gwiazdą programu „Poranny Rogal”. Gwiazda zdradziła z kolei, że otrzymała propozycję poprowadzenia „Dzień Dobry TVN”.

W rozmowie z „Pudelkiem” Kurdej-Szatan nie ukrywała, że producenci „DDTVN” chcieli, aby to ona została prowadzącą. Aktorka jednak odmówiła, gdyż chciała się skupić na innych aspektach swojej kariery. Podkreśliła też, że według niej w takich programach powinni pracować dziennikarze, a nie celebryci.

– „W TVN kiedyś odmówiłam prowadzenia „Dzień Dobry TVN”, dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenia stricte dla dziennikarzy” – stwierdziła.

Ostatnie zdanie można odebrać jako przytyk do Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka spotyka się z ostrą krytyką, pojawiły się nawet plotki, że straci pracę w śniadaniowym formacie, ponieważ zniechęca do niego część widzów. Co do Kurdej-Szatan, okazuje się, że nie zobaczymy jej na stałe także w „Porannym Rogalu” emitowanym na antenie Zoom TV.

– „Wyjaśniła, że nagrała kilka odcinków 20-minutowego programu rozrywkowego, który jest po prostu emitowany w porannych godzinach” – czytamy na Pudelku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Doda oszukała fanów? „Zrobiła z ludzi idiotów”.

Wyszczuplający masaż endodermiczny
Wyszczuplający masaż endodermiczny
71,99 zł
240,00 zł
Oferta zakończona!
6 zabiegów masażu endodermicznego za 89,99 zł i więcej w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz