Home Kategorie Film Smutne wieści. Nie żyje wybitny aktor. Jakiś czas temu przeszedł udar.

Smutne wieści. Nie żyje wybitny aktor. Jakiś czas temu przeszedł udar.

Smutne wieści. Nie żyje wybitny aktor. Jakiś czas temu przeszedł udar.

Nie żyje Jan Krzyżanowski. Znany aktor i mąż Sławy Przybylskiej miał 83 lata. Smutne wieści przekazano w social mediach. Do końca życia Janem Krzyżanowskim opiekowała się żona.

Jan Krzyżanowski miał 83 lata. Mimo iż od lat nie grał już w filmach, regularnie zajmował się konferansjerką w trakcie koncertów Sławy Przybylskiej. Kilka lat temu aktor przeszedł udar, po którym troskliwie opiekowała się nim żona.

– „Z wielkim żalem przekazuje Państwu smutną informację o śmierci Jana Krzyżanowskiego, męża Sławy Przybylskiej” – czytamy na fanpage’u Sławy Przybylskiej na Facebooku.

Jan Krzyżanowski w 2018 roku przeszedł udar, w wyniku którego doświadczył częściowego paraliżu. Sława Przybylska trwała przy mężu i opiekowała się nim 24 godziny na dobę.

Bratanek artystki, Arkadiusz Krzyżanowski, nie tak dawno w rozmowie z „Plejadą” opowiadał, że Jan Krzyżanowski przeszedł operację usunięcia krwiaków w mózgu. Jeden z nich miał się nie wchłonąć i spowodować kolejne problemy zdrowotne. Aktor przez dwa miesiące przebywał w zakładzie opiekuńczo-leczniczym.

– „Miał długą chorobę – niewydolność krążenia, jeszcze zapalenie płuc się przyplątało. Tak bywa czasem. Swoje przeżył” – powiedział „Plejadzie” Arkadiusz Krzyżanowski już po śmierci aktora.

Jan Krzyżanowski może być znany widzom z takich produkcji jak „Trzecia granica”, „Polskie drogi”, „Odjazd” czy „Karol. Człowiek, który został papieżem”. Po raz ostatni zagrał w 2010 roku w „Mistyfikacji”. Oprócz tego związany był z krakowskim Teatrem Starym.

Źródło: Plejada

Nie żyje legendarna piosenkarka. Jej hity nucił cały świat.

Samochodowe pakiety spa
Samochodowe pakiety spa
49,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Profesjonalne i kompleksowe mycie oraz pielęgnacja auta w pakietach od 49,99 zł w Auto-Flash w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz