Home Kategorie Życie Ojciec Rydzyk zaprasza na Sylwestra. Cena jest zaskakująca.
7.87K

Ojciec Rydzyk zaprasza na Sylwestra. Cena jest zaskakująca.

Ojciec Rydzyk zaprasza na Sylwestra. Cena jest zaskakująca.

Tadeusz Rydzyk zaprasza na zabawę sylwestrową, która połączona będzie z refleksjami dotyczącymi mijającego roku oraz modlitwą. Koszt udziału w tym wydarzeniu to spore zaskoczenie.

– „Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy” – podkreśla radiomaryja.pl.

Za pośrednictwem strony internetowej zaproszono na Sylwestra z cyklu „Życie to COŚ WIĘCEJ!”. Wydarzenie potrwa od 30 grudnia 2022 do 1 stycznia 2023 w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

– „W programie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa. Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie!” – czytamy w ogłoszeniu.

Nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w sylwestrowym wydarzeniu w progach ojca Tadeusza Rydzyka. Propozycja jest skierowana do wąskiej grupy wiekowej.

– „Nasza oferta kierowana jest do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Zapraszamy cię, skorzystaj!” – zachęcają organizatorzy.

Cena jest zaskakująca. Sprowadza się bowiem tylko do pokrycia kosztów posiłku. Uczestnicy muszą zapłacić 150 zł za osobę.

Organizatorzy w oficjalnym ogłoszeniu zwrócili się nie tylko do młodzieży. Zaapelowano również do rodziców i dziadków.

– „Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników” – przekonują przedstawiciele Radia Maryja.

Źródło: Radio Maryja

Dantejskie sceny po meczu. Ulice zaczęły płonąć [WIDEO]

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz