Home Kategorie Poruszające Poćwiartowana i wypatroszona leżała w sypialni. O morderstwo oskarżono jej chorego na demencję męża.

Poćwiartowana i wypatroszona leżała w sypialni. O morderstwo oskarżono jej chorego na demencję męża.

Poćwiartowana i wypatroszona leżała w sypialni. O morderstwo oskarżono jej chorego na demencję męża.

62-letni mieszkaniec stanu Nowy Meksyk jest oskarżony o morderstwo swojej żony. Poćwiartowane i wypatroszone zwłoki znalazła 24 listopada rodzina, która przyjechała na święto dziękczynienia.

– ” W Święto Dziękczynienia, około godz. 13 członkowie rodziny przyjechali do Albuquerque, by spędzić ten dzień z bliskimi. Cała czwórka ustaliła godzinę spotkania dzień wcześniej, na rodzinnym czacie w mediach społecznościowych” – przekazał „NY POST”.

Gdy przyjechali nikt nie otwierał.

Zaniepokojone rodzeństwo 62 letniego mężczyzny zaalarmowało służby, jednak policyjny dyspozytor powiedział, że funkcjonariusze nie mogą siłą wejść do domu. W końcu włamali się do domu, to co zobaczyli było koszmarem, który zapamiętają na całe życie.

62-letni Karlan Denio leżał w łóżku. Nieopodal, na podłodze, leżało poćwiartowane i wypatroszone ciało jego żony.  Kobieta i mężczyzna wybiegli z mieszkania i zawiadomili policję, że 62-latek zabił swoją żonę.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mężczyzna cierpi na demencję:

– „62-latek został oskarżony o zabójstwo żony. Obecnie przebywa w szpitalu, gdzie trafił ze względu na rany” – przekazała policja.

Szokujące wydarzenie w szpitalu. Na świat przyszła dziewczynka z kilkucentymetrowym ogonem .

Źródło: Polsatnews.pl

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz