Home Kategorie Ludzie Prezes Kaczyński właśnie ogłosił powstanie nowej Komisji. Czego będzie ona dotyczyć?

Prezes Kaczyński właśnie ogłosił powstanie nowej Komisji. Czego będzie ona dotyczyć?

Prezes Kaczyński właśnie ogłosił powstanie nowej Komisji. Czego będzie ona dotyczyć?

Prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił powstanie projektu ustawy dot. powołania komisji, która zbadałaby politykę energetyczną w Polsce w latach 2007-2022.

W poniedziałek o 12:30 w siedzibie partii Prawa i Sprawiedliwości oświadczenie ws. powołania komisji weryfikacyjnej do zbadania całości procesów i decyzji dotyczących bezpieczeństwa energetycznego po 2007, ogłosił Prezes PiS Jarosław Kaczyński.

– „Prezes #PiS J. #Kaczyński w #Warszawa: Spotykamy się dzisiaj, aby przedstawić projekt ustawy dotyczący powołania Komisji, która zbadałaby politykę energetyczną prowadzoną przez rząd polski w latach 2007 – 2015” – napisano na Twitterze.

– „Chodzi o to, żeby wszystkie sprawy, które są związane z tą bardzo ważną dzisiaj kwestią – kwestią, która dotyczy przeszłości, ale w istocie dotyczy także przyszłości – zostały opinii publicznej przedstawione, a jeżeli będzie trzeba wyciągać jakieś dalej idące wnioski, to żeby te wnioski zostały także wyciągnięte” – stwierdził.

– „W naszym życiu publicznym jest wiele nieprawdy. Walka polityczna jest rzeczą, która jest ceną demokracji, ale ta walka nie powinna odbywać się w oderwaniu od prawdy i faktów, które należy poznać i przedstawić” – stwierdził szef partii.

Szokujące wydarzenie w szpitalu. Na świat przyszła dziewczynka z kilkucentymetrowym ogonem .

Źródło: Polsatnews.pl

Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających
Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających
67,00 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających w FABRYKA ENDORFINY Studio relaksu i modelowania sylwetki

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz