Home Kategorie Ludzie Nie żyje znany i wybitny aktor. Kochaliście cię go w serialach i w filmach.

Nie żyje znany i wybitny aktor. Kochaliście cię go w serialach i w filmach.

Nie żyje znany i wybitny aktor. Kochaliście cię go w serialach i w filmach.

Clarence Gilyard Jr. nie żyje, zmarł w wieku 66 lat. Popularność zapewniły mu role w „Strażniku” Teksasu” i „Szklanej pułapce”.

Śmierć Gilyarda potwierdzono w oświadczeniu wydanym przez University of Nevada w Las Vegas. To naprawdę smutna informacja dla fanów tego aktora.

– „Profesor Gilyard był latarnią światła i siły dla wszystkich wokół niego” – przekazała przewodnicząca filmowa UNLV gdzie Gilyard był profesorem.

– „Kiedykolwiek pytaliśmy go, jak się ma, radośnie oświadczał, że jest „szczęśliwy”. Ale naprawdę to my mamy szczęście być jego kolegami i uczniami przez tyle lat. Kochamy cię i będziemy bardzo za tobą tęsknić, profesorze G!” –

Urodzony 24 grudnia Clarence Gilyard Jr. był aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Zadebiutował jako Sundown w filmie „Top Gun”, grał także komputerowego speca terrorystę Theo w „Szklanej Pułapce”. Jego największy sukces to rola Jimmy’ego Trivette’a, prawej ręki Cordella Walkera (Chuck Norris) w serialu kryminalnym CBS „Strażnik Teksasu”.

Szokujące wydarzenie w szpitalu. Na świat przyszła dziewczynka z kilkucentymetrowym ogonem .

Źródło: kultura.gazeta.pl

 

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz