Home Kategorie Poruszające Dramatyczne sceny w Kętrzynie. 39-latek wyskoczył z balkonu na czwartym piętrze.

Dramatyczne sceny w Kętrzynie. 39-latek wyskoczył z balkonu na czwartym piętrze.

Dramatyczne sceny w Kętrzynie. 39-latek wyskoczył z balkonu na czwartym piętrze.

Dramat w Kętrzynie. 39-letni mężczyzna wyskoczył z balkonu na 4. piętrze bloku. Uciekał przed pożarem. Trafił do szpitala.

Do pożaru doszło w środę nad ranem w mieszkaniu na ostatnim piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Moniuszki w Kętrzynie w woj. warmińsko-mazurskim. Policja otrzymała telefon od kobiety mieszkającej w lokalu. Przekazała, że wewnątrz został jej 39-letni partner, bo ogień odciął mu drogę do wyjścia.

– „Mężczyzna, uciekając przed ogniem, wyskoczył z balkonu. Z obrażeniami nóg został zabrany do szpitala. Był przytomny” – poinformowała Polską Agencję Prasową asp. Ewelina Piaścik z kętrzyńskiej policji.

39-latek skoczył z budynku, zanim na miejsce przyjechały służby ratunkowe.

W mieszkaniu, gdzie wybuchł pożar, były też kobiety w wieku 62 o 35 lat oraz 16-latek. Wszyscy zdołali opuścić lokal bez żadnych obrażeń. Starszej z kobiet, która miała objawy lekkiego zatrucia dymem, pogotowie udzieliło pomocy na miejscu.

Z pozostałych mieszkań bloku ewakuowało się samodzielnie 27 osób. W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy z Kętrzyna oraz OSP Korsze, Drogosze i Barciany. Przyczyny i okoliczności pożaru ustali policyjne dochodzenie z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

Źródło: PAP

Szok! Odnaleziono ciało kobiety bez głowy. Wstrząsające doniesienia.

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
23,99 zł
40,00 zł
Oferta zakończona!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz