Home Kategorie Ludzie Nie żyje rosyjski miliarder. Zginął w tajemniczych okolicznościach.

Nie żyje rosyjski miliarder. Zginął w tajemniczych okolicznościach.

Nie żyje rosyjski miliarder. Zginął w tajemniczych okolicznościach.

Wiaczesław Taran, rosyjski miliarder i przedsiębiorca zginął w wypadku śmigłowca na południu Francji. To kolejna osoba z branży kryptowalut, która zmarła w ostatnim czasie.

Daily Mail informuje, że do zdarzenia doszło w piątek w okolicach Eze na południu Francji. 53-letni biznesmen od 10 lat mieszkał w okolicy. Helikopterem wracał ze Szwajcarii. Śmierć poniósł też pilot maszyny.

Dziennik przypomina, że Taran to trzecia w ostatnich tygodniach osoba z branży kryptowalut, która zginęła w tajemniczych okolicznościach.

Pozostali to Tiantian Kullander, który w zeszłym tygodniu „zmarł we śnie” oraz Nikolai Mushegian, który utonął na terenie Portoryko. Ten drugi chwilę przed śmiercią pisał w mediach społecznościowych, że „znalazł się na celowniku CIA i Mossadu”.

Teorie spiskowe pojawiają się także w kontekście śmierci Tarana. Podsycane są m.in. przez fakt, że w piątek na Lazurowym Wybrzeżu była piękna, słoneczna i bezwietrzna pogoda oraz doskonała widoczność.

Media spekulują, że Wiaczesław Taran był związany z rosyjskim wywiadem. To te powiązania miały mu pomóc w znacznym pomnożeniu majątku.

– „Z wielkim smutkiem potwierdzamy śmierć naszego współzałożyciela i prezesa zarządu, Wiaczesława Tarana, po katastrofie helikoptera, która miała miejsce w drodze do Monako w piątek, 25 listopada 2022 r. Zarząd oraz pracownicy firmy składają najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie Taran” – czytamy we fragmencie oświadczenia Libertex Group, który „Daily Mail” publikuje na swojej stronie.

Źródło: Daily Mail

Rosja chce do Azji. Sęk w tym, że Azja nie chce Rosji.

Jazda sportowym autem
Jazda sportowym autem
199,00 zł
249,00 zł
Oferta zakończona!
Jazda sportowym autem po torze wyścigowym od 199 zł z Super-Cars.pl - wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz