Home Kategorie Poruszające Dwulatka mieszkała w namiocie z matką. Ojciec Natalki zdradził, co planuje.

Dwulatka mieszkała w namiocie z matką. Ojciec Natalki zdradził, co planuje.

Dwulatka mieszkała w namiocie z matką. Ojciec Natalki zdradził, co planuje.

2-letnia Natalia mieszkała wraz z mamą Aliną w namiocie na gdańskiej Zaspie. Po interwencji policji dziecko trafiło do szpitala. Tam pojawił się jego ojciec Szymon S.

21 listopada po południu policjanci dostali zgłoszenie od pracownika socjalnego, że w lesie przy al. Jana Pawła II w Gdańsku rozstawiony jest namiot, gdzie prawdopodobnie przebywa dziecko. Informacja została potwierdzona przez funkcjonariuszy.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę i dwie kobiety, w tym 24-letnią matkę dziecka Alinę. Z namiotu wydobywał się dym papierosowy, a 2-latka wyglądała na wyziębioną i miała na sobie koszulkę z krótkim rękawem.

Funkcjonariusze okryli dziecko kocami i folią termiczną oraz wezwali karetkę. Po wstępnym badaniu dziewczynki lekarz stwierdził, że dziecko jest wychłodzone, głodne i ma infekcję górnych dróg oddechowych. Dziecko zostało przewiezione do szpitala na dalsze badania.

Okazało się, że 24-latka zamieszkiwała z dzieckiem od października do listopada w namiocie, przy minusowych temperaturach, co doprowadziło do silnego zapalenia nosa i gardła u 2-letniej Natalki.

Sąd Rodzinny postanowił umieścić dziecko w pieczy zastępczej. Z urzędu rozpoczęło się postępowanie o pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej nad małoletnią. Matka usłyszała zarzuty narażenia córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

24-letnia Alina codziennie odwiedza córkę w szpitalu. W placówce pojawił się też ojciec dwulatki, Szymon S.

– „W sprawie reprezentuje mnie radca prawny z Gdańska, który wystąpił o ustalenie miejsca pobytu córki u mnie” – powiedział Faktowi mężczyzna. Poprosił o uszanowanie jego prywatności.

Dziennik podaje, że mężczyzna został w szpitalu i śpi w pokoju dziewczynki na materacu.

– „Teraz chce pokazać, że interesuje się Natalką, ale tak nie jest” – skomentowała obecność swojego męża Alina. Kobieta chce odzyskać córeczkę. Twierdzi, że uciekła od męża, ponieważ nie utrzymywał rodziny i całymi dniami siedział przed komputerem.

Źródło: Fakt

Napadł 11-latkę w jej własnym mieszkaniu. Policja nie zrobiła nic [WIDEO]

EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS
143,20 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
EMS: od 2 do 5 treningów w Hush Studio EMS (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz