Home Kategorie Poruszające Tragiczna śmierć młodego muzyka. Zmarł tuż po swoim ślubie.

Tragiczna śmierć młodego muzyka. Zmarł tuż po swoim ślubie.

Tragiczna śmierć młodego muzyka. Zmarł tuż po swoim ślubie.

Nie żyje Jake Flint – amerykański wokalista, gitarzysta i autor piosenek country. Miał 37 lat.

27 listopada 2022 roku zmarł Jake Flint. Amerykański muzyk country z Oklahomy miał 37 lat. Odszedł kilka godzin po ślubie z ukochaną.

Jak podaje Deadline, o śmierci muzyka poinformowała jego menadżerka Brenda Cline.

– „Ze złamanym sercem i głębokim żalem muszę ogłosić, że Jake Flint zmarł tragicznie. Kilka razy próbowałam dzisiaj napisać ten post, ale trudno coś skomentować, jeśli się tego nie poukłada w głowie. Poniższe zdjęcie pokazuje, jak podekscytowany Jake i ja podpisaliśmy kontrakt. To był początek wspaniałej przyjaźni i partnerstwa. Jake był dla mnie kimś więcej, kochałam go jak syna. Najzabawniejszy, niesamowity, najciężej pracujący, oddany artysta, z jakim kiedykolwiek pracowałam w mojej karierze. Właśnie mieliśmy rozpocząć razem pracę nad pewnym przedsięwzięciem, po tym, jak on i Brenda wzięli ślub – co wydarzyło się wczoraj. Tak – wczoraj. Jake ma milion przyjaciół i nie jestem pewna, jak oni wszyscy poradzą sobie z tą tragiczną stratą. Potrzebujemy modlitw – to wszystko jest takie nierealne. Proszę, módlcie się za jego nową żonę Brendę, ukochaną matkę Jake’a, jego siostrę i resztę jego rodziny i przyjaciół. Dla wielu będzie to niezwykle trudne. Kochamy Cię Jake i w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.”

Przyczyna zgonu 37-latka nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że zmarł w domu we śnie kilka godzin po zawarciu małżeństwa z Brendą Flint. Kobieta również zamieściła w mediach społecznościowych post dotyczący śmierci muzyka. Widzimy w nim nagranie ze ślubnej sesji zdjęciowej.

Kilkanaście godzin później wrzuciła na Facebooka kolejny poruszający wpis.

– „Powinniśmy teraz przeglądać zdjęcia ślubne, ale zamiast tego muszę wybrać ubrania, w których pochowam męża. Ludzie nie są stworzeni do odczuwania takiego bólu. Moje serce odeszło i naprawdę chcę, żeby wrócił. Nie mogę tego znieść. Potrzebuję go przy mnie.”

Jake Flint w 2016 roku wydał swój pierwszy album „I’m Not Okay”. Dwa lata później pojawiła się koncertówka „Live and Not OK at Cain’s Ballroom”, a w 2020 płyta „Jake Flint”. Ostatni krążek zatytułowany „Live and Socially Distanced at Mercury Lounge” nagrał w 2021 roku. Jego najbardziej znanymi utworami były „Cowtown”, „Long Road Back Home” oraz „What’s Your Name”.

Źródło: Deadline

Nie żyje rosyjski miliarder. Zginął w tajemniczych okolicznościach.

Wyszczuplanie lipolaserem
Wyszczuplanie lipolaserem
47,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi lipolaserem od 59,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Karoliny Woźniak-Kłomskiej w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz