Home Kategorie Ludzie Pojawiło się nagranie z kolizji Jerzego Stuhra. „Bandyto, stój!” [WIDEO]

Pojawiło się nagranie z kolizji Jerzego Stuhra. „Bandyto, stój!” [WIDEO]

Pojawiło się nagranie z kolizji Jerzego Stuhra. „Bandyto, stój!” [WIDEO]

Jerzy Stuhr został zatrzymany po wypadku, do którego doprowadził pod wpływem alkoholu. „Fakt” dotarł do nagrania, które ma być dowodem na to, że aktor uciekał z miejsca zdarzenia.

Jerzy Stuhr w październiku potrącił w Krakowie motocyklistę. Okazało się, że aktor prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 0,7 promila. Na Stuhra spadła ogromna krytyka. Mimo iż aktor przeprosił za swoje zachowanie, wiele osób chce dla niego surowej kary. Teraz Stuhr może mieć jeszcze większe kłopoty. „Fakt” poinformował, że dotarł do nagrania pokrzywdzonego motocyklisty, na którym widać, jak Stuhr ucieka z miejsca zdarzenia. Motocyklista musiał gonić samochód aktora.

„Fakt” opublikował film, który nagrywał potrącony przez Stuhra motocyklista. Czarny Lexus uderza w motocykl i odjeżdża. Pokrzywdzony Sławomir G. rusza za autem i zajeżdża mu drogę, po czym informuje, że zamierza wezwać policję. Aktor po chwili ponownie rusza i motocyklista jest zmuszony ponownie dogonić go i zatrzymać.

– „Bandyto, stój! Dzwonię na policję. Potrąciłeś mnie, nie uciekaj. Wszystko się nagrywa. Bandyto, myślisz, że kim jesteś?” – słyszymy z ust wzbudzonego Sławomira G.

– „Gdzie cię potrąciłem?” – dopytuje Stuhr.

– „Dowiesz się, jak przyjedzie policja” – podsumował motocyklista i zgłosił zdarzenie mundurowym.

– „Teraz znowu mnie chce przejechać. Wszystko mam nagrane na kamerze. To jest aktor z telewizji, teraz rozpoznaję” – słyszymy.

Pod koniec nagrania Sławomir G. informuje aktora, że został poproszony o zatrzymanie go na miejscu zdarzenia. Przypomnijmy, że Jerzy Stuhr miał utrzymywać, że nie zauważył, że uderzył w motocykl.

– „Kierujący motocyklem, jadący prawidłowo, miał kontakt z pojazdem osobowym. I to jest właściwie całe zdarzenie. Później, z uwagi na to, że podejrzany twierdzi, że nie widział i nie słyszał, aby doszło do kontaktu, który wymagał, aby zatrzymał się, kontynuował jazdę. Widział osobę krzyczącą do niego. Przebieg tego zdarzenia potwierdza także zabezpieczony materiał dowodowy w postaci nagrania, którego dokonał pokrzywdzony” – cytuje krakowskiego prokuratora Wirtualna Polska.

Źródło: Fakt

Ojciec Rydzyk zaprasza na Sylwestra. Cena jest zaskakująca.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz