Home Kategorie Poruszające Brutalne pobicie 15-latka podczas przerwy lekcyjnej. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Brutalne pobicie 15-latka podczas przerwy lekcyjnej. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Brutalne pobicie 15-latka podczas przerwy lekcyjnej. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Brutalne pobicie 15-letniego chłopca w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni. Nastolatek został zaatakowany w trakcie przerwy lekcyjnej. Był bity i kopany po całym ciele.

Do pobicia 15-latka doszło 28 listopada w Gdyni. Nastolatek został zaatakowany w trakcie przerwy lekcyjnej. Trzej sprawcy bili i kopali go po całym ciele, a następnie uciekli. Chłopiec z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Jak ustalił „Fakt”, jeden z agresorów to uczeń tej samej szkoły. Pozostali dwaj nie uczęszczają do tej placówki. Sprawę bada policja.

– „Na miejscu przeprowadzone zostały czynności. Ustalono świadków zajścia i zabezpieczono zapis z kamer monitoringu. Policjanci ustalili tożsamość trzech sprawców pobicia. Jeden z nich jest uczniem tej samej szkoły. Pokrzywdzony 15-latek w dniu dzisiejszym został wypisany ze szpitala. Obecnie trwa przesłuchiwanie świadków” – przekazał w rozmowie z Faktem Roman Klunder z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Policja przekaże sprawę do sądu rodzinnego. Motywy sprawców na razie nie są znane.

Źródło: Fakt

Szok! Nauczyciel uprawiał seks z 14-latką. Później ją udusił. Wyrok jest wstrząsający.

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
Oferta zakończona!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz