Home Kategorie Poruszające Szok! Matka zrobiła ze zwłok córki stolik, który trzymała przy łóżku.

Szok! Matka zrobiła ze zwłok córki stolik, który trzymała przy łóżku.

Szok! Matka zrobiła ze zwłok córki stolik, który trzymała przy łóżku.

Policja poszukiwała zaginionej 5-latki. Nie spodziewali się, że dokonają tak makabrycznego odkrycia. Zwłoki dziecka zostały zatopione w betonie, a matka zrobiła sobie z nich stolik nocny.

Policjanci zaczęli poszukiwania 5-latki na prośbę jej ojca, który od jakiegoś czasu nie widział córki. Po kilku dniach funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia. Dziecko nie żyło, a najprawdopodobniej zabiła je matka.

Vanesa Alejandra Mansilla powiedziała policji, że jest niewinna, a córkę znalazła już martwą. Kobiecie nie uwierzyli nawet przyjaciele i rodzina, którzy zeznali, że kobieta faworyzowała pozostałe dzieci: dwóch synów w wieku 3 i 7 lat. Córkę często zostawiała samą „w niehigienicznych warunkach”.

Zwłoki dziewczynki odnaleziono w ciężkiej bryle, która stała obok łóżka matki. Po dokładnych oględzinach okazało się, że wewnątrz drewnianej skrzyni, której wnętrze zalano betonem, była torba ze zwłokami dziecka. Wszystko wskazuje na to, że matka od kilku miesięcy używała skrzyni jako stolika nocnego.

Kobieta została przesłuchana przez policję. Zeznała, że córkę znalazła „już martwą”. Była w szoku i nie wiedziała, co zrobić. Rzecznik policji przekazał, że Milagros była chorowitym dzieckiem i wcześniakiem. Miała wiele problemów ze zdrowiem, a w przeszłości konieczna była tracheotomia i karmienie przez sondę.

– „[Vanesa] powiedziała, że ​​córka zmarła we śnie. Pewnego dnia po wykąpaniu trojga dzieci miała się zdrzemnąć, a kiedy się obudziła, córka już nie żyła. Podobno miała mieć na twarzy ślinę i wydzielinę z nosa. Matka uznała, że się zachłysnęła przez sen” – wyjaśnił rzecznik.

Prokurator powiedział, że władze nadal czekają na wyniki sekcji zwłok i analizę materaca, na którym znaleziono ślady krwi. Synowie Vanesy są obecnie pod opieką babci. Matka przebywa w areszcie.

Źródło: The Mirror

Tragiczna śmierć 9-letniego chłopca w trakcie zabawy. Został wciągnięty przez maszynę.

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
15,84 zł
33,80 zł
Oferta zakończona!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz