Home Kategorie Poruszające Koledzy i koleżanki znęcali się nad 6-letnią dziewczynką. Trafiła do szpitala.

Koledzy i koleżanki znęcali się nad 6-letnią dziewczynką. Trafiła do szpitala.

6-latka, nad którą znęcali się rówieśnicy, trafiła do szpitala. Stres i napady lękowe doprowadziły ją do ciągłych wymiotów. Co wydarzyło się w szkole?

Dzieci potrafią być okrutne. Nękanie dotyka już kilkulatków i może wywoływać ogromne problemy ze zdrowiem. Nieraz dzieje się tak, że młodzi ludzie, którzy nie dostają pomocy na czas, próbują popełnić samobójstwo. Problemy często są ignorowane nie tylko przez rodziców, ale też nauczycieli. Lekceważenie przemocy psychicznej może mieć opłakane skutki.

W tym przypadku cierpnie 6-letniej dziewczynki zostało zbagatelizowane przez nauczycieli i rodziców dzieci, które znęcały się nad nią. Carrie Golledge, matka 6-latki, dodała na Facebooku poruszające zdjęcie. Widać na nim dziewczynkę w szpitalnym łóżku. Z postu dowiadujemy się, że jej córka była nękana, poniżana i wyszydzana przez inne dzieci.

Matka dziewczynki opisuje, jak doszło do tego, że jej córka stała się ofiarą przemocy psychicznej, co wywołało poważne problemy zdrowotne. Dramatyczną historię przypomina portal mamadu.pl/

Carrie rozpoczyna wpis od takiego zdania:

– „To moja 6-letnia córka hospitalizowana z powodu znęcania…”

Następnie kobieta opisuje, czego doświadczyła jej córeczka i jak doszło do tego, że trafiła do szpitala.

– „(…) To moje dziecko, które przestało jeść, płakało przez sen i mało tak silne lęki, że wymiotowało ponad 20 razy w ciągu jednej godziny w nocy… To moje dziecko, które „najlepsza przyjaciółka” wykorzystywała emocjonalnie tak długo, że ta myślała, że ​​to normalne… To jest moje dziecko, któremu wmawiano, że opowiada bajki w szkole…” – opisuje kobieta.

– „To moje dziecko, którego rodzice zastraszających ją dzieci wyśmiewali w mediach społecznościowych za to, że po prostu jest taka wrażliwa… To moje dziecko, które zwracając się z problemem w jej szkole usłyszało: „To tylko 6-latki”, (…) któremu powiedziano w szkole, że powinna się wstydzić i wchodzić do szkoły bocznymi drzwiami… (…) To moje dziecko, którego historia była przekręcana i zmanipulowana przez tych samych ludzi, którzy mieli ją chronić w jej szkole, kiedy była pod ich opieką…” – czytamy w dalszej części wywodu.

Nękana 6-latka ostatecznie została przeniesiona do innej szkoły. Matka dziewczynki ma nadzieję, że dziecko znajdzie nowych przyjaciół.

Źródło: mamdu.pl

Brutalne pobicie 15-latka podczas przerwy lekcyjnej. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz