Home Kategorie Niesamowite Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Zginą niewinni ludzie.

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Zginą niewinni ludzie.

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Zginą niewinni ludzie.

Co czeka nas w 2023 roku? Przepowiednie Nostradamusa nie są optymistyczne. Francuski jasnowidz kilkaset lat temu przekazał przerażające wizje dotyczące przyszłości.

Nostradamus to najsłynniejszy jasnowidz na świecie. Miał przewidzieć rewolucję francuską, dojście Hitlera do władzy i lądowanie człowieka na Księżycu. Jego wizje od lat cieszą się niemalejącą popularnością. W obecnych czasach ludzkość nadal poszukuje odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co dopiero ma się wydarzyć.

Spisane kilkaset lat temu przepowiednie Nostradamusa interpretowane są na nowo, co pozwala nam poznać przyszłość. Jaki będzie 2023 rok?

Najwięcej uwagi poświęca się w ostatnim czasie na zagadkowo brzmiącą przepowiednię jasnowidza. Wynika z niej, że na Ziemi pojawiło się zło, które doprowadzi do śmierci wielu niewinnych osób. Konflikt ma trwać 7 miesięcy.

– „Siedem miesięcy wielkiej wojny, ludzie zabici przez zło” – brzmi przepowiednia.

Niektórzy zakładają, że w przyszłym roku może wybuchnąć III wojna światowa. Nostradamus przepowiadał nadejście zjawiska, które może zagrozić życiu ludzkości. Największym problemem będzie narastająca wrogość i wzajemna niechęć wszystkich krajów, bo mogą one sprowadzić na nas katastrofę naturalną. Zagrożone są wielkie mocarstwa.

Są jednak i tacy, którzy uważają, że słowa Nostradamusa dotyczyły ataku Rosji na Ukrainę. Jeśli tak jest, jego wizja już się spełniła, a nam nie grozi żadne niebezpieczeństwo.

Nostradamus nie ukrywał, że na przełomie 2022 i 2023 roku pojawi się zagrożenie wojny. Jeśli do niej dojdzie, nastąpi koniec świata, jaki znamy.

Autor wizji spisanych w „Les Prophéties” przekonywał, by powstrzymywać się przed agresją. Twierdził, że im więcej konfliktów wystąpi na Ziemi, tym większe będzie prawdopodobieństwo naturalnych kataklizmów. Mogą wtedy obudzić się od dawna uśpione wulkany, które doprowadzą do potężnych zniszczeń.

Jasnowidz Jackowski ostrzega Polaków. „Skażenie, broń biologiczna”.

Do 20% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Body Evolution
Do 20% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Body Evolution
63,99 zł
79,99 zł
Oferta zakończona!
Do 20% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w Body Evolution

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz