Home Kategorie Niesamowite Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa.

Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa.

Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa.

Aida Kosojan-Przybysz jest aktywna w sieci. Regularnie dzieli się swoimi wizjami i poradami. Tym razem powiedziała o tym, co może czekać nas w grudniu.

Aida jest jedną z najpopularniejszych polskich jasnowidzek. Tym razem podzieliła się swoimi przemyśleniami i poradami na ostatni miesiąc 2022 roku. Jakie słowa przekazała?

– „Zabierz w jutro siebie ufającego sobie i wierzącego w siebie, jak kiedyś, kiedy marzyłeś, by zostać pilotem, kosmonautą, lekarzem, weterynarzem. Zabierz siebie pełnego nadziei, cieszącego się z małych radości. Ilu z nas do tej pory czuje swoje skrzydła, a ilu osobom one zostały wyrwane, złamane?” – napisała Kosojan-Przybysz.

Aida twierdzi, że każdy z nas jest samodzielnie uzdrowić swoją psychikę. Istnieje pewien sposób na to, aby nasze „wewnętrzne dziecko” poczuło się lepiej. Wystarczy tylko jedno.

– „Co nas odbudowuje? Higiena duszy: odpuszczanie, wybaczenie. Budowanie jutra na świeżych, mocnych fundamentach miłości do siebie i życia” – podpowiada Aida Kosojan-Przybysz.

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Zginą niewinni ludzie.

Samochodowe pakiety spa
Samochodowe pakiety spa
49,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
Profesjonalne i kompleksowe mycie oraz pielęgnacja auta w pakietach od 49,99 zł w Auto-Flash w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz