Home Kategorie Niesamowite Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa.

Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa.

Wróżka Aida mówi o grudniu. Mocne napięcie i ważne słowa.

Aida Kosojan-Przybysz jest aktywna w sieci. Regularnie dzieli się swoimi wizjami i poradami. Tym razem powiedziała o tym, co może czekać nas w grudniu.

Aida jest jedną z najpopularniejszych polskich jasnowidzek. Tym razem podzieliła się swoimi przemyśleniami i poradami na ostatni miesiąc 2022 roku. Jakie słowa przekazała?

– „Zabierz w jutro siebie ufającego sobie i wierzącego w siebie, jak kiedyś, kiedy marzyłeś, by zostać pilotem, kosmonautą, lekarzem, weterynarzem. Zabierz siebie pełnego nadziei, cieszącego się z małych radości. Ilu z nas do tej pory czuje swoje skrzydła, a ilu osobom one zostały wyrwane, złamane?” – napisała Kosojan-Przybysz.

Aida twierdzi, że każdy z nas jest samodzielnie uzdrowić swoją psychikę. Istnieje pewien sposób na to, aby nasze „wewnętrzne dziecko” poczuło się lepiej. Wystarczy tylko jedno.

– „Co nas odbudowuje? Higiena duszy: odpuszczanie, wybaczenie. Budowanie jutra na świeżych, mocnych fundamentach miłości do siebie i życia” – podpowiada Aida Kosojan-Przybysz.

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Zginą niewinni ludzie.

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
25,60 zł
45,99 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz