Home Kategorie Ludzie Ujawniono plan Putina. Jest on szokujący! Zabicie przywódców, to nie jedyne co planował.

Ujawniono plan Putina. Jest on szokujący! Zabicie przywódców, to nie jedyne co planował.

Ujawniono plan Putina. Jest on szokujący! Zabicie przywódców, to nie jedyne co planował.

– „Rosja planowała zająć Ukrainę w ciągu 10 dni, a do sierpnia ją anektować” – tak wynika z przechwyconych rosyjskich dokumentów, które podpisał Władimir Putin.

Według opisywanych dokumentów, tylko niewielka grupa rosyjskich urzędników była w pełni wtajemniczona w te plany. Do tego stopnia, że nawet zastępcy dowódców poszczególnych oddziałów nie mieli o tym pojęcia.

Z dokumentów wynika, że Rosja planowała przejąć ukraińskie elektrownie, lotniska, sieci wodociągowe, bank centralny i parlament ponadto, rosyjskie służby specjalne miałyby zabić ukraińskich przywódców. Tak zakładały plany.

Jednym z ważniejszych celów dla Putina miały być zdobycie elektrowni atomowych i zrobienie z nich przyczółków dla wojska. Jak wynika z przechwyconych dokumentów, Rosja miała w planach rozpocząć inwazję od zmasowanych ataków rakietowych i lotniczych przeciwko ukraińskim celom wojskowym, ale nie planowano uderzać w infrastrukturę krytyczną, taką jak elektrownie i koleje, ponieważ były one kluczowe dla jej planów zajęcia kraju.

Stworzono również listę członków Ukraińskich władz oraz urzędników których podzielono na cztery kategorie osób: osoby do zabicia, do zastraszenia, uważane za neutralne, których należy zachęcić do współpracy oraz gotowe do współpracy. No cóż. Putin widać co chciał.

Rodzinna tragedia Wojciecha Szczęsnego. Jego siostra zmarła przerażającą śmiercią.

Źródło: RMF24.pl

eKurs: Specjalista ds. dietetyki
eKurs: Specjalista ds. dietetyki
99,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia z MEN za 99 zł z P&M Management Group (zamiast 299 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz