Home Kategorie News PILNE! Zbliża się olbrzymi atak nuklearny!?
13.73K

PILNE! Zbliża się olbrzymi atak nuklearny!?

PILNE! Zbliża się olbrzymi atak nuklearny!?

Wydaje się, że Rosja przygotowuje się do kolejnego ataku powietrznego na dużą skalę na Ukrainę. Gromadzą bombowce w bazie wojskowej.

Dwa tuziny bombowców dalekiego zasięgu Tu-95 i Tu-160 zgromadziły się w bazie lotniczej Engels-2, w pobliżu miasta Saratów, obok zbiorników paliwa, pojazdów wsparcia i materiałów naprawczych.

Analitycy twierdzą, że skrzynie – prawdopodobnie skrzynki z amunicją zawierające pociski manewrujące Kh-55 i Kh-101 – są również widoczne w pobliżu samolotu, co sugeruje, że atak na Ukrainę na dużą skalę jest „nieuchronny”.

Atak prawie na pewno skupi się na zniszczeniu już zniszczonej sieci energetycznej i wodociągowej Ukrainy, która w ostatnich tygodniach została ostrzelana przez pociski manewrujące i irańskie drony kamikaze, pozostawiając ludzi zamarzających w swoich domach.

Zdjęcia lotniska zostały zrobione 28 listopada i po raz pierwszy opublikowane przez niemiecki Der Spiegel.

Arda Mevlutoğlu, analityk wojskowy, powiedział

– „Niezwykle duża liczba bombowców na płycie lotniska wskazuje na wzrost liczby operacji, jeśli nie na zbliżający się atak na dużą skalę” –

Ukraina przygotowywała się na kolejne rosyjskie naloty z co najmniej dwoma ogólnokrajowymi ostrzeżeniami o nalotach wydanymi w tym tygodniu, które następnie zostały odwołane. Prezydent ostrzegł jednak, że będą kolejne naloty.

Rodzinna tragedia Wojciecha Szczęsnego. Jego siostra zmarła przerażającą śmiercią.

Źródło: Dailymail.co.uk

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
Oferta zakończona!
Przegląd, skaling, polerowanie z fluoryzacją za 99,99 zł w Gabinecie Higieny Stomatologicznej w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz