Home Kategorie Ludzie Muzyk Lady Pank czeka na wyrok. Jan B. przyznał się do winy.

Muzyk Lady Pank czeka na wyrok. Jan B. przyznał się do winy.

Muzyk Lady Pank czeka na wyrok. Jan B. przyznał się do winy.

Jan B. z zespołu Lady Pank jest podejrzany o wyłudzenie podatku VAT i posługiwanie się lewymi fakturami. W sprawie  nastąpił wyraźny przełom. Co czeka Jana B.?

Jan B. z zespołu Lady Pank miał świadomie posługiwać się fałszywymi fakturami VAT i dopuszczać się oszustw podatkowych. Sprawa wyszła na światło dzienne w zeszłym roku. Kwota wyłudzeń ma sięgać 300 tys. zł, a wartość wszystkich wystawionych faktur na fikcyjne usługi szacowana jest na 14,5 mln zł.

Śledztwo rozpoczęło się jeszcze w grudniu 2019 roku po zawiadomieniach złożonych przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej oraz Naczelnika Urzędu Skarbowego w Legionowi. Według informacji podanych przez „SE” muzyk przyznał się do winy.

Okazało się, że Jan B. nie prowadził samodzielnie finansów swojej agencji eventowej, która zamieszana jest w wyłudzanie pieniędzy.

„Super Express” dodaje, że zaledwie kilka dni temu Jan B. złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Jaki wyrok go czeka? Na ten moment nie wiadomo. Sprawa nadal jest w toku.

PILNE! Władimir Putin miał wypadek. Jego stan jest poważny, w dodatku prezydent choruje na nowotwór.

Źródło: Radiozet.pl

Wybrany masaż ciała w Viol Medica
Wybrany masaż ciała w Viol Medica
59,99 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany masaż ciała w Viol Medica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz