Home Kategorie News PILNE! Państwo zaczęło się łamać pod wpływem protestu obywateli. Zniesiony zostanie jeden z najgorszych przepisów.
15.76K

PILNE! Państwo zaczęło się łamać pod wpływem protestu obywateli. Zniesiony zostanie jeden z najgorszych przepisów.

PILNE! Państwo zaczęło się łamać pod wpływem protestu obywateli. Zniesiony zostanie jeden z najgorszych przepisów.

Iran mogą czekać zmiany. Prokurator generalny Mohamed Dżafar Montazeri przekazał, że parlament i wymiar sprawiedliwości Iranu może znieść nakaz noszenia hidżabu.

– „Zarówno parlament, jak i wymiar sprawiedliwości pracują nad tą kwestią, czy obecne prawo wymaga zmian” – stwierdził Monatzeri, którego zacytował portal France24.

Przekazał, że zespół zajmujący się oceną nakazu noszenia hidżabu spotkał się w środę z parlamentarną komisją ds. kultury, a rezultaty wyjdą na światło dzienne za tydzień bądź dwa.

Prezydent Iranu Ebrahim Raisi wydał oświadczenie w telewizji, że państwowe i islamskie zasady obowiązujące w Iranie są zakorzenione w jego konstytucji, jednakże stwierdził, że istnieje możliwość wprowadzenia bardziej elastycznych przepisów w tej sprawie.

Irańska Gwardia Rewolucyjna poruszyła ten temat po raz pierwszy po tym jak w wyniku protestów od połowy września zginęło w Iranie ponad 300 osób. Czy rzeczywiście dojdzie do takich zmian? Miejmy nadzieje, że tak będzie.

PILNE! Władimir Putin miał wypadek. Jego stan jest poważny, w dodatku prezydent choruje na nowotwór.

Źródło: RMF24.pl

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz