Home Kategorie Poruszające Świąt nie będzie. Złodzieje okradli dzieci z mikołajkowych prezentów.

Świąt nie będzie. Złodzieje okradli dzieci z mikołajkowych prezentów.

Świąt nie będzie. Złodzieje okradli dzieci z mikołajkowych prezentów.

Nieznani sprawcy ukradli mikołajkowe prezenty przygotowane w świetlicy w Czerwonej Wodzie (woj. dolnośląskie). Mieszkańcy już od miesiąca gromadzili prezenty dla najmłodszych.

– „Mieszkańcy od miesiąca gromadzili słodycze i drobne upominki dla najmłodszych. – Dziękuję „Mikołajowi” za ogromną przykrość wyrządzoną dzieciom” – stwierdziła sołtys Elżbieta Grabowska.

– „Złodzieje włamali się do pomieszczenia przez okno i ukradli nie tylko słodycze, ale też sprzęt o wartości około 10 tysięcy złotych” – mówi Paweł Babicz, który jest szefem lokalnego domu kultury.

– „Skradziono dwa laptopy, frytkownicę, gofrownicę, żelazko, butlę gazu, wytwornicę do baniek, urządzenie do puszczania baniek mydlanych i wieża z głośnikami” – mowiła sołtys.

– „Wszystko to zostało zakupione z funduszu sołeckiego i stanowiło wspólną własność mieszkańców, korzystały z tego również dzieci przychodzące do świetlicy na zajęcia” – dodała.

– „Zniknęły także prezenty, które miały otrzymać dzieci na 6 grudnia” – dodała Grabowska.

– „Słodycze były zakupione dzięki datkom miejscowych przedsiębiorców. Wszystkie te składniki do paczek zostały zakupione dzięki ludziom dobrego serca. Pozostało mi z żalem podziękować „Mikołajowi” za ogromną przykrość wyrządzoną dzieciom” – podsumowała smutna.

PILNE! Wprowadzono nowy projekt ustawy. Będziemy płacić za przejazd drogami krajowymi!

Źródło: Polsatnews.pl

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz