Home Kategorie Ludzie Marina pokazała, jak Szczęsny pocieszał syna po przegranym meczu. „Najsłodsze co dziś zobaczyłem”.

Marina pokazała, jak Szczęsny pocieszał syna po przegranym meczu. „Najsłodsze co dziś zobaczyłem”.

Marina pokazała, jak Szczęsny pocieszał syna po przegranym meczu. „Najsłodsze co dziś zobaczyłem”.

Marina Łuczenko-Szczęsna pojechała z synkiem do Kataru, aby kibicować Wojciechowi Szczęsnemu na Mundialu. Porażka naszych piłkarzy sprawiła jednak, że w oczach małego Liama pojawiły się łzy.

Marina Łuczenko-Szczęsna mocno wspierała męża na mistrzostwach świata. Nagrała nawet piosenkę, która miała zagrzewać polskich piłkarzy do walki. Piosenkarka długo pozostawała z synem w Polsce, kibicując sprzed telewizora. Niedawno udało się jej jednak dotrzeć z Liamem do Kataru, a fani pary mogli zobaczyć, jak stęskniony synek wpada w objęcia ojca.

Niestety porażka Polaków z Francuzami zakończyła udział naszej reprezentacji na Mundialu. Przegraną bardzo przeżył syn Wojciecha Szczęsnego. Liam tuż po meczu podbiegł do taty, a w jego oczach pojawiły się łzy. Mógł jednak liczyć na wsparcie ojca, który zamieścił w sieci podziękowania dla kibiców i rodziny.

– „Dziękuję bardzo wszystkim kibicom za wsparcie w tym wyjątkowym okresie. Tym ze stadionu, tym zza telewizora, ale przede wszystkim Marinie i swojemu synkowi Liamowi, który dzisiaj zrozumiał, że można przegrać z dumą i honorem! Głowa do góry, zaczynamy walkę o EURO2024!” – napisał Szczęsny.

Marina i Wojciech do tej pory dbali o to, aby nie pokazywać w social mediach twarzy syna. Telewizyjna relacja meczu „zmusiła” ich jednak do zaprezentowania pociechy całemu światu. Poruszające nagranie ojca i syna pojawiło się na Instagramie Mariny.

– „Mam nadzieję, że za x lat mój mały dziś synek, stanie w bramce i zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt. Dziękujemy za doping, wsparcie i każde dobre słowo” – podziękowała fanom gwiazda i wyraziła nadzieję, że Liam pójdzie w ślady ojca.

Rodzinna tragedia Wojciecha Szczęsnego. Jego siostra zmarła przerażającą śmiercią.

Kriolipoliza i masaż pobudzający
Kriolipoliza i masaż pobudzający
79,99 zł
194,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplająca kriolipoliza z masażem i konsultacją od 99,99 zł w gabinecie Babski Raj w Bielsku-Białej (do -48%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz