Home Kategorie Film Helena z „Kiepskich” nie ukrywa. „Ostro jechaliśmy po bandzie”.

Helena z „Kiepskich” nie ukrywa. „Ostro jechaliśmy po bandzie”.

Helena z „Kiepskich” nie ukrywa. „Ostro jechaliśmy po bandzie”.

W tym roku z anteny zniknął serial „Świat według Kiepskich”. Przez ponad 20 lat występowała w nim Renata Pałys. Teraz serialowa Helena nieco powspominała. Stwierdziła, że ma za sobą „wielką przygodę”.

Renata Pałys to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Oprócz tego pisze scenariusze i reżyseruje spektakle. Największą popularność przyniosła jej rola Heleny Paździoch w serialu „Świat według Kiepskich”.

Dzięki produkcji aktorka gościła w polskich domach przez ponad 20 lat. Pałys nie ukrywa, że bardzo dobrze wspomina pracę na planie „Kiepskich”. Mówi, że była to dla niej „wielka przygoda”. Zauważa też, że koncepcja sitcomu była nowością w polskiej telewizji.

– „Wszystko, co robiliśmy, było w jakiś sposób pierwsze, ostro jechaliśmy po bandzie (…). Miałam też okazję poznać wielu znakomitych aktorów (…), którzy chcieli u nas zagrać, więc doceniali to, co robimy. Czuję się zaszczycona, ze mogłam w takim czymś brać udział” – powiedziała Pomponikowi.

Pałys nawiązała również do współpracy z Ryszardem Kotysem. Aktor, który zmarł na początku 2021 roku, był jej serialowym mężem.

– „Myśmy się opiekowali sobą na planie (…). Zawsze był dla mnie bardzo dużym wsparciem i bardzo dużo mu (…) zawdzięczam, on mi pomógł w budowaniu tej postaci, ponieważ był krytykiem konstruktywnym” – zdradziła aktorka.

W innym wywiadzie Renata Pałys mówiła też, że kiedyś musiała sprzeciwić się producentom serialu.

– „Na samym początku był taki odcinek „Robochłop”. Reżyser sobie w nim wymyślił, że ja tam będę jako Paździochowa nago. Scena tego oczywiście nie wymagała, ale on pomyślał, że z braku laku fajnie by było, jakbym była nieubrana. Nie zgodziłam się na to” – mówiła „Faktowi”.

Źródło: Pomponik

Marina pokazała, jak Szczęsny pocieszał syna po przegranym meczu. „Najsłodsze co dziś zobaczyłem”.

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
11,99 zł
100,00 zł
Oferta zakończona!
14,99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na makijaż permanentny oczu i więcej w Eliksir Piękna

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz