Home Kategorie Poruszające Bestialstwo Rosjan nie ma granic. Przerażające obrazki z Ukrainy [18+]

Bestialstwo Rosjan nie ma granic. Przerażające obrazki z Ukrainy [18+]

Rosyjska armia dopuszcza się zbrodni na ukraińskich cywilach. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia, na których widzimy ciała Ukraińców powieszonych przez Rosjan.

Atak Rosji na Ukrainę trwa od 24 lutego. Rosjanie od początku łamią wszelkie oficjalne zapowiedzi. Atakowane miały być tylko cele wojskowe. To jednak było kłamstwo. Agresorzy nie mają litości wobec cywilów. W wielu miastach widać efekty bombardowań budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Od początku wojny śmierć poniosło tysiące obywateli Ukrainy. Każdego dnia docierają do nas informacje o kolejnych zbrodniach popełnianych przez Rosjan. Nadal w wielu miejscach dochodzi do publicznych egzekucji. Dowodem są zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych.

Na Twitterze pojawiły się nowe fotografie, które zostały wykonane w obwodzie Ługańskim. Doszło tam do wyjątkowo brutalnej egzekucji. Żołnierze z rosyjskiej armii z zimną krwią zamordowali ukraińskich cywili. Mężczyźni zostali powieszeni na linach z workami na głowach i wiadomościami na kartonach. Jedna z ofiar miała całe zakrwawione spodnie.

Nożownik zaatakował dzieci w drodze do szkoły. 14-latka zmarła, jej koleżanka walczy o życie.

Lifting bez skalpela
Lifting bez skalpela
179,99 zł
500,00 zł
Oferta zakończona!
Lifting bez skalpela: fotoodmładzanie i termolifting Infraterm E-Light od 179,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz